דרוש מידע יש לי בעיה ושמה: תמחור!

כ.

משתמש צעיר
אני עורכת וידאו בפרימייר (כשנה+...)
ואני לא יודעת איך לתמחר:(
תמיד מסתבכת....
אשמח לשמוע ממבינים בנושא, לפי מה מתמחרים, איך וכמה...
תודה ענקית למגיבים!
אם מישהו יוכל להעביר לקהילת עורכות ומפיקות סרטים אשמח, אין לי גישה לשם.. תודה!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני עורכת וידאו בפרימייר (כשנה+...)
ואני לא יודעת איך לתמחר:(
תמיד מסתבכת....
אשמח לשמוע ממבינים בנושא, לפי מה מתמחרים, איך וכמה...
תודה ענקית למגיבים!
אם מישהו יוכל להעביר לקהילת עורכות ומפיקות סרטים אשמח, אין לי גישה לשם.. תודה!
הכלל הראשון הוא להעריך כמה שעות העבודה אמורה לקחת לכם, ולהחליט כמה אתם רוצים לשעה

אם למשל עבודה של 10 שעות, ואתם רוצים 50 לשעה, אז תתמחרו ב-500

אם כמתחילים לוקח לכם יותר זמן ולכן לפי התמחור הזה אתם יוצאים יקרנים - אז האופציה להוריד את דרישות המחיר לשעה, אבל חייבים לחשב לעצמכם לפי שעות,

להעתיק מאחרים מחירון שלא מותאם ליכולות שלכם לעיתים יגרום לכם לראות שאתם עובדים ב-10 ש'ח לשעה.

בנוסף, מותר לכם לקבוע ''מחיר מינימום'' כלומר אני לא מתעסק בעבודה של פחות מ-100 ש''ח, גם אם זה רק לשנות פורמט של קובץ

כ.

משתמש צעיר
הכלל הראשון הוא להעריך כמה שעות העבודה אמורה לקחת לכם, ולהחליט כמה אתם רוצים לשעה

אם למשל עבודה של 10 שעות, ואתם רוצים 50 לשעה, אז תתמחרו ב-500

אם כמתחילים לוקח לכם יותר זמן ולכן לפי התמחור הזה אתם יוצאים יקרנים - אז האופציה להוריד את דרישות המחיר לשעה, אבל חייבים לחשב לעצמכם לפי שעות,

להעתיק מאחרים מחירון שלא מותאם ליכולות שלכם לעיתים יגרום לכם לראות שאתם עובדים ב-10 ש'ח לשעה.
ואם אני לא ממש יודעת לשער כמה זמן יקח לי....?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה