דרוש מידע יש כזה דבר מכשיר שיואמי כשר?

מצב
הנושא נעול.

יאסעלעS

משתמש פעיל

יש כזה דבר מכשיר שיואמי כשר?​

אין,
תלוי לדעת מי
לדעת כל הגדולים, כל מכתביהם פורסמו ואין טעם לויכוח.
בתכלס זה באמת בעיתי
כן.
מכרו בעבר של ועדת הרבנים לא יודע אם עדיין מוכרים
לא מוכרים כבר המון זמן.

יאסעלעS

משתמש פעיל
וגם סמארטפון הוא הרבה יותר איכותי וכייפי ומכל המכשירים הכשרים......
אבל מי שמסתובב עם סמארטפון מוגיע לכולם שהוא בעל עבירה. הבנאדם הזה רוצה להסתובב על סמארטפון לא מסונן וכולם חושבים שזה טלפון תמים

בננות:)

משתמש צעיר
מנסיון:
שיואמי חצי טא׳צ (אני מדברת על הטלפון הקטן יותר מבחינת גודל פשוט שכחתי כרגע את שמו) יכול להיות כשר..
כשמפעילים את הטלפון בפעם הראשונה, ניתן לבקש בחנות שלא יהיה בו ביכלל וויאפי, נקודה חמה, מורידים נתונים נידיים, חוסמים את הסים ואז הטלפון הוא טלפון כשר.
אין בטלפון כלום, וגם אם לדו׳ מעבירים בבלוטוס אפלקציה, היא לא עובדת. אין לה טכנית איך לעבוד כי חסומים כל הדברים הנ׳׳ל שציינתי.

בהצלחה.
כמובן שאין כמו טלפון כשר. הכי טוב שיש. ובלי הרבה סיבוכים ובעיות.
ובכל זאת גדולי ישראל אסרו, מי אנחנו שנפר את זה חלילה??????

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
וגם סמארטפון הוא הרבה יותר איכותי וכייפי ומכל המכשירים הכשרים......
נכון
ואין שום סיבה שלא יהיה מכשיר כשר לחלוטין ברמת נוחות ואיכות של סמרטפון.

משתמשת בסים כשר אז אין לי שימוש באינטרנט והייתי שמחה מאוד להחזיק מכשיר כשר יותר אז חבל שאין.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
זה כמו שיהיה חזיר גלאט
ממש לא, חבל על הסופרלטיבים הם רק מורידים מחומרת בעניין בעיני הנוער
אבל מי שמסתובב עם סמארטפון מוגיע לכולם שהוא בעל עבירה. הבנאדם הזה רוצה להסתובב על סמארטפון לא מסונן וכולם חושבים שזה טלפון תמים
ויש אנשים שהפוך, לא ממש אכפת להם מה אחרים חושבים הם פשוט רוצים טלפון כשר שעובד בלי שום מכשולות. הם לא פחות צדיקים ממך.
לא מזמן רציתי לקנות סמארטפון ולשים עליו קידרואיד(למי שלא מכיר חסימה אוטומטית חינמית) ולמה לא קניתי ?
רק מפני מראית העין
בדיוק.

ד. מ.

משתמש פעיל

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
יש לי מכשיר קניתי לפני 10 חודשים שיאומי של הימלטון אורגינל כשר וועדת הרבנים עם הולגרמה, בלי טאצ בלי מצלמה, לא ניתן לפריצה בכלל, אולי רק טכנאים מומחים גדולים שיכולים לפרוץ כל מכשיר כשר.
שמעתי שלבחורים הוציאו מכתב שלא ישתמשו בכלל בשיאומי גם בכשר מפני מראית העין.
על נשואים לא היה כתוב כלום.

אלי @@@

משתמש מקצוען
יש
שיומי כשר אורגינל של וועדת הרבנים יבואן רשמי המילטון

ומי שאומר שהוא יכול לפרוץ אני מוכן לתת לו את המכשיר שיש לי בבית שינסה ויעדכן אותי (ברצינות אני לא צוחק )
אז ככה יש לי שיואמי מקורי הראשון שייצא לשוק של המילטון ועדת הרבנים עם התוכנת ניווט שנדפק לו משהו בגירסה שלו והוא תקוע על הסמל של המאושר כבר יותר מ3 שנים והסתובבתי בכל מיני חנויות ומקלטים למיניהם שמזייפים מכשירים ומכשירים פרוצים ואף אחד לא הצליח לפרוץ אותו ולהתקין לו גירסה חדשה
אז מי שמלעיז שכן מוזמן לנסות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה