דרוש מידע יש כזה דבר מכשיר שיואמי כשר?

מצב
הנושא נעול.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לי יש שיאומי שיש עליו חותמת כשרות (אממה זה יכול להיות מזויף)
מה שכן, ניסיתי פעם לבדוק אם אפשר לפרוץ אותו עם ווי. פי
לא הצלחתי...
אני כן יודעת שיש כאלה שהצליחו לפרוץ עם מספר כשר.
אני לא ממש מבינה בזה

היונגערמאן!!

משתמש רשום
כל מכשיר שניתן לפריצה אפילו ע''י מומחים זה פריצת גדר..
יש שיאומי כשר [הסימן זה אם הוא לא חצי טאצ' וכן הוא בלי מצלמה] והיום בהרבה קהילות תיקנו שאפילו את הכשר לא יקנו בגלל שזה נראה דומה מאוד אחד לשני[מפני מראית עין] אבל בעצם זה כשר אני מכיר הרבה שיש להם את השיאומי הכשר ואף לא הצליח לפרוץ את זה כנראה שאם כן צריך להיות מומחה.............

s.arcit

משתמש צעיר
יש שיאומי כשר [הסימן זה אם הוא לא חצי טאצ' וכן הוא בלי מצלמה] והיום בהרבה קהילות תיקנו שאפילו את הכשר לא יקנו בגלל שזה נראה דומה מאוד אחד לשני[מפני מראית עין] אבל בעצם זה כשר אני מכיר הרבה שיש להם את השיאומי הכשר ואף לא הצליח לפרוץ את זה כנראה שאם כן צריך להיות מומחה.............
זהו על זה אני מנסה לברר
מה זה שיואמי הכשר הזה?
עדיין ניתן להשיג אותו?

גריז

משתמש פעיל
יש שיאומי כשר
אין!!! כל מכשיר כזה הוא בגדר פרוץ, וגם אם לא הצליחו לפרוץ את זה בפעם הראשונה או העשירית שמנסים - זה יכול להפרץ בפעם החמישים... וכבר שמעתי על כאלה שהיה להם שיאומי המילטון שזה של ועדת הרבנים - ואף על פי כן הצליחו לפרוץ את זה...
כל מכשירי השיאומי לא כשרים.

s.arcit

משתמש צעיר
אין!!! כל מכשיר כזה הוא בגדר פרוץ, וגם אם לא הצליחו לפרוץ את זה בפעם הראשונה או העשירית שמנסים - זה יכול להפרץ בפעם החמישים... וכבר שמעתי על כאלה שהיה להם שיאומי המילטון שזה של ועדת הרבנים - ואף על פי כן הצליחו לפרוץ את זה...
כל מכשירי השיאומי לא כשרים.
מי שמנסה לפרוץ מכשיר 50 פעמים.......
יותר קל להכניס טאלבט או סמארטפון הביתה
מתאים רק לבחורים כזה סיפור
זה באמת מכשיר יותר טוב?

היונגערמאן!!

משתמש רשום
זהו על זה אני מנסה לברר
מה זה שיואמי הכשר הזה?
עדיין ניתן להשיג אותו?
זה כמעט ולא קיים בחנויות בגלל הסיבה הנ"ל אבל יש חנויות שמוכרים את זה עדיין. אגב מה בוער לך המכשיר הזה???? האם חסר סוגי מכשירים אחרים טובים??? יש חיסרון במכשיר הזה שיש לו בטריה מאוד קטנה וזה מתחמם מהר מאוד ומרגישים את זה על המכשיר......

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה