דרוש מידע יש כאן אנשים שמשתמשים בword?

רחל י

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני עובדת לצרף תמונות ואז כל תמונה ללחוץ עליה שתהיה לפני הטקסט כדי שיהיה נגיש לעבוד איתה
וזה סיוט כל תמונה ללחוץ לבחור להקטין וכו.
בגדול לעשות את וורד גמיש יותר כמו אילוסטרייטור יהיה ברכה גדולה הוא כזה מעצבן שאי אפשר לזוז בו בחופשיות.
מה שאני עושה במקרה כזה

משכפלת את התמונה המסודרת בגודל ועושה אותה לפני הטקסט, כמספר הפעמים שדרוש לי
ואז עושה "שנה תמונה" לכל תמונה ותמונה, ואז רק התוכן משתנה, והנתונים של התמונה נשמרים

מקל מאד!

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
מה ההבדל משמירה בשם?

אליש..

משתמש רשום
מה שאני עושה במקרה כזה

משכפלת את התמונה המסודרת בגודל ועושה אותה לפני הטקסט, כמספר הפעמים שדרוש לי
ואז עושה "שנה תמונה" לכל תמונה ותמונה, ואז רק התוכן משתנה, והנתונים של התמונה נשמרים

מקל מאד!
זה באמת עוזר, אבל לפעמים זה כמות גדולה של תמונות וצריך לעשות את זה אחד אחד במקום לגרור את כולם... כבר לא יודעת מה יותר קצר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה