דרוש מידע יש אפשרות לחסום מספר "חסום" שמשגע אותי?

הכנסתי מספר מסויים לרשימה השחורה, כי הוא ממש מפריע לי (אי ממכריי חולה ל"ע, ואני עונה שלא ראיתי שהיה שיחה בכלל, וזה די עובד...)
הבעיה שלכל בעיה יש פתרון.... מספר חסום! מספר חסום לא מדווח ל"רשימה השחורה" שבעצם הוא המחייג

ניסתי לפנות לחברה (הוט מובייל) ולא היה להם מה להציע לי

הבנתי שיש מכשירים שיש אפשרות לחסום בהם שיחה לא מזוהה? נכון?

עצות אחרות יש?

תודה ובוקר טוב

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הבעיה שלכל בעיה יש פתרון.... מספר חסום! מספר חסום לא מדווח ל"רשימה השחורה" שבעצם הוא המחייג

ניסתי לפנות לחברה (הוט מובייל) ולא היה להם מה להציע לי

הבנתי שיש מכשירים שיש אפשרות לחסום בהם שיחה לא מזוהה? נכון?

עצות אחרות יש?

תודה ובוקר טוב
לא הבנתי
את יודעת מיהו?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני לא עונה עקרונית למספרים חסויים
אא"כ אני יודעת שאני צריכה לבקל שיחה ממישהו ספציפי
כמעט אין מספרים חסומים
אפילו מקופ"ח, בטוח לאומי וכדו' מתקשרים ממספר מזוהה.

תעשי דחיה גם למספרים חסויים

זמני בעולם

משתמש מקצוען
אני לא בטוח שבכל טלפון אפשר לדחות מספרים חסויים.
גם לי היתה תקופה שהתקשרו אלי ממספר חסום ובשביל זה יש את הלחצן השתק. חוץ מזה לא נראה לי שיש מה לעשות..

לא הבנתי
את יודעת מיהו?
טוב, אני יסביר אין סיכוי שהיא תקרא מה שכתוב כאן...
זו בחורה רווקה לא מאה שאיכשהו פגשתי בה
מאז היא השיגה את המספר שלי (אין לי מושג איך ומי זה שסיבך אותי!...) ומתקשרת ומדברת שעות.... הבעיה שאין לי זמן, והיא לא מבינה את זה כמה שאמרתי לה בצורה הכי ברורה וכו'
לקח לי הרבה מאוד זמן עד שהגעתי למסקנה שאין אופציה אחרת, עם כל הרצון הטוב לא לפגוע, והכנסתי אותה לרשימה השחורה
וכשהיא התקשרה מחסום אני אמרתי בתמימות שזה אולי נכנס בטעות ואני לא יודעת איך מבטלים רשימה שחורה...
בקיצור מאז זה עבר למספר חסום...
זה יכול להגיע לקרוב למאתיים שיחות ביום (שלא נענו)
וא"א לנהל שיחה בלי ממתינה....
להתלונן במשטרה עלולה להיפגע נורא
ולכן צריכה עזרה של רעיון איך חוסמים את המספר החסום

נופל וקם

משתמש מקצוען
אצלי יש אפשרות ללחוץ על איש קשר מסויים ולנתב אותו ל'תא קולי'.

חיה ארנטרוי

משתמש פעיל
תני לבעלך לענות לה לטלפון
והוא יגיד לה שהוא פונה למשטרה
את לא חייבת באמת לפנות

בוודאי שחייבים להזהר לא לפגוע סתם באנשים
אבל אין חיוב מן התורה לסבול ממאתיים שיחות ביום
זה מוגזם
שוב אני לא רב ולא רבנית,
תתיעצי עם רב
אני בטוחה שיש כאן היתר

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ניתן לעשות הפניה במקרה שתפוס, ולדחות את כל החסויים.
מנסיון, יש קוים שהפניה אליהם תוביל להפסיק להתקשר.
תפני לקו מתנגדי חיסונים, או משהו כזה, היא תחשוב שהחלפת מספר או משהו... מקסימום גם תפסיק להתחסן...
בטוחה שהיא לא פה?
זיהיתי פה כמה לא מאה... אפילו לא תשעים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה