דרוש מידע יש אפשרות לאזרח את הילדים בלי לטוס לארה''ב?

רמיזא

משתמש מקצוען
אם גרתי בארה"ב עד גיל 5, וההורים שלי עדיין רשומים כגרים שם, האם יש סיכוי שאקבל אזרחות לילדים שלי מהארץ ? מסמכים עד גיל 5 מספקים ?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אבל את רואה את ההערה למטה?
השאלה כמה קצר נחשב מגורים?
תצטרכו להוכיח שגרתם ולא ביקרתם.
זה אומר חשבון בנק, עבודה, קופ"ח, מנוי לספריה, הוצאת רישיון נהיגה, שכירות דירה, גנים ובתי ספר וכו'.
ככה אפשר להוכיח מגורים בארה"ב אפילו לחודשיים לחודשיים ואפילו בגיל חצי שנה!
אבל חובת ההוכחה עליכם וזה לא פשוט. זה אומר להביא מסמכים מקוריים בני כמה עשורים.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הם לא עונים על השאלה הזו.
צריך לבוא לקונסוליה וכל פעם מחליטים על סמך משהו לא ברור
מכירה משפחה שחלק מהילדים קיבלו וחלק לא...
זה נכון. מבחינת החוק את מוזמנת להוכיח שגרת שם אפילו יום.
וגם אני מכירה משפחה שהראשונים אוזרחו והבאים סורבו. ובכל מקרה האחים לא מתאזרחים אוטומטית. הקונסוליה בוחנת את המסמכים עבור כל ילד מחדש.

mum

משתמש מקצוען
מה קורה אם שני ההורים הם אמריקאים מכוח הוריהם, אז ניתן לעשות לילדים אזרחות מבלי לנסוע?
אם מצליחים להוכיח שהות אפילו מועטת.
יש כאלו שמצליחים.

ומכן יוצאת קריאה לכל מי שילדיו אמריקאים ונולדו בארץ ואין להם אזרחות ישראלית. אתם מגדלים ילדים שלא יכולים להעביר אזרחות לילדיהם וזה בעייתי!
מטפלת כרגע במקרה כזה ששני ההורים אזרחים אמריקאים שנולדו בארץ (וכמובן גרים פה מאז ולתמיד) ונולד להם ילד חסר אזרחות- זה פלונטר לא פשוט!

mum

משתמש מקצוען
היו שנים שהם חיפשו דווקא מספר מסוים של שנים (בלי לגלות כמה) ועכשיו נראה שלא, אבל הם לא מסכימים לומר מה המדיניות
תלוי אם שניבני הזוג אמריקאים או רק בן זוג אחד.
אם שני בני הזוג אמריקאיים - הוכחה ניצחת אחת מספיקה.

חויחויחוי

משתמש רשום
לא הבנתי כל כך טוב את ההודעות הקודמות
אבל אני רוצה לשאול
הורה אחד נולד בחול גר שם עד גיל שלש ויש לו אזרחות
וחוץ מזה יש לה שם גם סבא, רק סבא,
האם הילדים שלה יכולים לעשות אזרחות?

mum

משתמש מקצוען
לא הבנתי כל כך טוב את ההודעות הקודמות
אבל אני רוצה לשאול
הורה אחד נולד בחול גר שם עד גיל שלש ויש לו אזרחות
וחוץ מזה יש לה שם גם סבא, רק סבא,
האם הילדים שלה יכולים לעשות אזרחות?
הורה אחד של הילד אמריקאי וסבא של הילד גר בארה"ב?
אפשר לעשות אזרחות בארצות הברית בלבד.

עפה ברוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אם אני אזרחית אמריקאית מכיוון שגרתי שם למעלה מ5 שנים בהיותי ילדה.
הגעתי כישראלית עם גרין קארד, ולאחר 5 שנים קיבלתי אזרחות מכיוון שאז המדיניות הייתה שלאחר מגורים של 5 שנים - מקבלים אזרחות.
ואז חזרתי לארץ - סה"כ גרתי שם בילדות 5 שנים.
בעלי ישראלי.
אפשרי לעשות אזרחות לילדים שלי בישראל?
כי אני אמריקאית מתוקף זה שגרתי שם לא מתוקף אחד ההורים. (גם אמא שלי אזרחית - אבל לא קיבלתי אזרחות בגלל זה)

mum

משתמש מקצוען
אם אני אזרחית אמריקאית מכיוון שגרתי שם למעלה מ5 שנים בהיותי ילדה.
הגעתי כישראלית עם גרין קארד, ולאחר 5 שנים קיבלתי אזרחות מכיוון שאז המדיניות הייתה שלאחר מגורים של 5 שנים - מקבלים אזרחות.
ואז חזרתי לארץ - סה"כ גרתי שם בילדות 5 שנים.
בעלי ישראלי.
אפשרי לעשות אזרחות לילדים שלי בישראל?
כי אני אמריקאית מתוקף זה שגרתי שם לא מתוקף אחד ההורים. (גם אמא שלי אזרחית - אבל לא קיבלתי אזרחות בגלל זה)
עד איזה גיל גרת שם?

gila zohar

משתמש מקצוען
צריך שהאזרח האמריקאי יהיה זה שהמשכורת רשומה על שמו
יש לי אזרחות ולבעלי לא וחלק מילדיי יש אזרחות וקיבלנו בינתיים את כל המענקים עבור הילדים האזרחים
לא נכון.
אצלנו בעלי האזרח והמשכורת על שמי וקבלנו את כל המענקים
(למרות שהמענק הראשון אכן לא קבלנו בהתחלה מהסיבה הנ"ל, אבל אחכ עשו תיקון לזה וכעת נקבל אותו רטרואקטיבית)

הנורמלי

משתמש פעיל
מי משוגע וטס עכשיו לארה"ב?
יש טיסות בכלל?
ואם יש, הכרטיסים עכשיו זולים יותר או יקרים?

תכננתי בכסלו בשנה שעברה לנסוע באזור סיוון לארה"ב, כמעט קניתי כרטיס, ונס שלא קניתי מראש, כי הקורונה הגיעה לעולם...
מחוסנים? מה הבעיה ליסוע? יש טיסות! המחירים די רגילים לעונה!

אנחנו נוסעים בעוד שבועיים לאזרח את ילדינו
ביגלל הקורנה צריך להיות שם לפחות 10 ימים לפני

מכוח הסבא ניתן רק להגיע לשם וכמובן יש הרבה מסמכים ודברים שצריך לסדר קודם ולשלוח את התיק לשם ורק כשזה מאושר ניתן לקבוע תור..
כמה זמן לוקח לארגן מסמכים?

mum

משתמש מקצוען
כמה זמן לוקח לארגן מסמכים?
כמה זמן לוקח להשיג תעודת לידה דו לשונית? מה הבעיה מזמינים לכל המשפחה באתר- תוך 10 ימים זה מדיע (נגיד)
ותעודת נישואין - בעצם לסבתא זה נאבד, אז צריך לשחזר ואז לתרגם.
בעצם, הפקיד האינטילגנט במשרד הפנים החליט לאיית את שם המשפחה שלכם באנגלית באופן שונה אצל כל ילד- או שסתם זה לא כמו שכתוב בדרכון- צריך לחזור למשרד הפנים.
עוד לא נגענו בהוכחות שהות של סבא בארה"ב ואם שומו שמיים הוא נולד בארה"ב ואבדה, נרטבה, נהרסה תעודת הלידה שלו צריך להזמין חדש וזה לוקח המוון זמן, תלוי באיזה מדינה/עיר בארה"ב הוא נולד.
להמשיך?

כמה זמן לוקח להשיג תעודת לידה דו לשונית? מה הבעיה מזמינים לכל המשפחה באתר- תוך 10 ימים זה מדיע (נגיד)
ותעודת נישואין - בעצם לסבתא זה נאבד, אז צריך לשחזר ואז לתרגם.
בעצם, הפקיד האינטילגנט במשרד הפנים החליט לאיית את שם המשפחה שלכם באנגלית באופן שונה אצל כל ילד- או שסתם זה לא כמו שכתוב בדרכון- צריך לחזור למשרד הפנים.
עוד לא נגענו בהוכחות שהות של סבא בארה"ב ואם שומו שמיים הוא נולד בארה"ב ואבדה, נרטבה, נהרסה תעודת הלידה שלו צריך להזמין חדש וזה לוקח המוון זמן, תלוי באיזה מדינה/עיר בארה"ב הוא נולד.
להמשיך?
אם המסמכים שנצרכים זה רק תעודה של הסבא המצב טוב
ברצינות
האם יש סיכוי לארגן דבר כזה נגיד בשלושה שבועות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה