יש איזשהו חג חדש לערבים?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני משתמשת בתח''צ בתדירות של מס' פעמים ביום לפעמים אפילו 2/3 אוטובוסים לכל צד.
ומשום מה בזמן האחרון נראה שמשהו יותר מידיי השתבש שם.
הרבה מעבר לשיבושים הרגילים.
קו שהיה דופק מבחינת זמנים ושעות מאחר באופן תדיר איחורים משמעותיים, ויש זמנים שכלל לא יוצא לפחות 3/4 פעמים ברציפות.

כמה שניסיתי לדבר עם משרד התחבורה והם העבירו לחדר הבקרה וכ' וכ' נאדה לא קורה עם זה כלום.
המתנה של שעה ורבע לאוטובוס כבר נהייתה כמעט דבר שבשגרה.
והאמת, שכבר מרגישה רע עם עצמי כל בוקר לאחר עם אותה סיבה...

ואני שואלת את עצמי אולי יש איזה רמאדן כלשהו חדש שאנחנו לא ידועים עליו?

מה נסגר?

השבוע אחרי המתנה של 3/4 שעה כששאלתי את הנהג למה האוטובוס הקודם לא הגיע הוא ענה בפשטות ''הנהג לא הגיע לעפודה''
וכאילו, 'תגידי תודה שאני באתי..'

תכל''ס באמת שאין הרבה מה לעשות איתם,
כי המחסור בנהגים הוא רציני וקשה, ככה שכל איום הם יאיימו בחזרה.
מצד שני תחבורה בצורה בצורה כזו זה פשוט סיוט....

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי המצב הביטחוני קשור.
מזכיר לי שאתמול עצרו את כל התחבורה בגלל איזו הפגנה לא ברורה.
ואז הערבים באוטובוס אמרו לנהג שהיה חרדי במקרה, ''נו תתגייסו אנחנו נלך אתכם..''

נערך לאחרונה ב:

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני משתמשת בתח''צ בתדירות של מס' פעמים ביום לפעמים אפילו 2/3 אוטובוסים לכל צד.
ומשום מה בזמן האחרון נראה שמשהו יותר מידיי השתבש שם.
הרבה מעבר לשיבושים הרגילים.
קו שהיה דופק מבחינת זמנים ושעות מאחר באופן תדיר איחורים משמעותיים, ויש זמנים שכלל לא יוצא לפחות 3/4 פעמים ברציפות.

כמה שניסיתי לדבר עם משרד התחבורה והם העבירו לחדר הבקרה וכ' וכ' נאדה לא קורה עם זה כלום.
המתנה של שעה ורבע לאוטובוס כבר נהייתה כמעט דבר שבשגרה.
והאמת, שכבר מרגישה רע עם עצמי כל בוקר לאחר עם אותה סיבה...

ואני שואלת את עצמי אולי יש איזה רמאדן כלשהו חדש שאנחנו לא ידועים עליו?

מה נסגר?

השבוע אחרי המתנה של 3/4 שעה כששאלתי את הנהג למה האוטובוס הקודם לא הגיע הוא ענה בפשטות ''הנהג לא הגיע לעפודה''
וכאילו, 'תגידי תודה שאני באתי..'

תכל''ס באמת שאין הרבה מה לעשות איתם,
כי המחסור בנהגים הוא רציני וקשה, ככה שכל איום הם יאיימו בחזרה.
מצד שני תחבורה בצורה בצורה כזו זה פשוט סיוט....
אפיקים?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
דווקא לא.
שם זה די בשגרה,
הפעם זה דן שמפספסים, כבר למעלה משבועיים- קו בינעירוני.
ותכל''ס ממש לא מתאים להם, חברה די תקתקנית וזה מה שנראה לי ממש מוזר.
לא יודע בהקשר לדן
באפיקים כל פעם שהאוטובוס מפספס בלמעלה מ 3/4 דקות [אני בתחנה ראשונה בד"כ], מה שמחשיד שהם הולכים לפספס אותו - אני מתקשר למשרד התחבורה.
אחרי כמה דקות מגיע נהג, מקלל את כל העולם על כך שהזעיקו אותו מהר להוציא את הנסיעה...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא יודע בהקשר לדן
באפיקים כל פעם שהאוטובוס מפספס בלמעלה מ 3/4 דקות [אני בתחנה ראשונה בד"כ], מה שמחשיד שהם הולכים לפספס אותו - אני מתקשר למשרד התחבורה.
אחרי כמה דקות מגיע נהג, מקלל את כל העולם על כך שהזעיקו אותו מהר להוציא את הנסיעה...
בדן זה לא עובד.
ובכלל לא ראיתי מקום שזה עבד מי יודע מה...
פעם אחת האוטובוס איחר בשעה ועשרים דק' קרי אוטובוס שיוצא פעם ברבע שעה הגיע אחרי שעה ועשרים דקות חשבון פשוט מעלה כי 4 אוטובוסים לא יצאו..
טלפון למשרד התחבורה לא עזר- לא היה מענה.
קל קו קרס במקביל.
ובאותו יום אחה''צ כשהאוטובוס שוב איחר בחצי שעה משרד התחבורה אמרו שיחזורו ממרכז הבקרה.
שעתיים לאחר מכן כשכבר הייתי בבית דרך אוטובוס אחר בשעה טובה, הם התקשרו לשאול איך ניתן לעזור ואם אני עדיין מחכה לקו ההוא.
השבוע כבר ממש התעצבנתי על המוקדנית ואמרתי לה שנראה לי שהבנ''א בחדר בקרה ישן וכדאי שתלך להעיר אותו, כמה שזה היה מצחיק אבל היא התייחסה לזה ברצינות..
עבודה ערבית כבר אמרנו..

למעשייה

משתמש פעיל
בדן זה לא עובד.
פעם אחת האוטובוס איחר בשעה ועשרים דק' קרי אוטובוס שיוצא פעם ברבע שעה הגיע אחרי שעה ועשרים דקות חשבון פשוט מעלה כי 4 אוטובוסים לא יצאו..
קל קו קרס במקביל.
ובאותו יום אחה''צ כשהאוטובוס שוב איחר בחצי שעה משרד התחבורה אמרו שיחזורו ממרכז הבקרה.
שעתיים לאחר מכן כשכבר הייתי בבית דרך אוטובוס אחר בשעה טובה, הם התקשרו לשאול איך ניתן לעזור ואם אני עדיין מחכה לקו ההוא.
השבוע כבר ממש התעצבנתי על המוקדנית ואמרתי לה שנראה לי שהבנ''א בחדר בקרה ישן וכדאי שתלך להעיר אותו, כמה שזה היה מצחיק אבל היא התייחסה לזה ברצינות..
עבודה ערבית כבר אמרנו..
@יוסי ב.ק

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
בדן זה לא עובד.
קל קו קרס במקביל.
עבודה ערבית כבר אמרנו..
אצלי זה עזר, לא מעט פעמים.

SASHLI

משתמש צעיר
לא יודע בהקשר לדן
נהג של החברה..? או שכור[זה משנה לי בשביל עניין מסוים]

ר.א.א

משתמש פעיל
לפי מה ידוע לי יש להם סגר על המון ערים וכפרים בכל התקופה הנוכחית (משתנה)
יכול להיות שזה קשור
וזה לא סותר את המצב הקטאסטרופאלי של התחבורה שחייבים להתלונן ולפעמים רק צעקות או איומים עוזרים

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפי מה ידוע לי יש להם סגר על המון ערים וכפרים בכל התקופה הנוכחית (משתנה)
מעניין,
אבל נהגי אוטובוס זה לא קהל שמגיע מהמקומות האלו..
או שאני טועה?!
שחייבים להתלונן ולפעמים רק צעקות או איומים עוזרים
לא עוזר
לא עוזר
לא עוזר
דיבורים לקיר.

SASHLI

משתמש צעיר
מעניין,
אבל נהגי אוטובוס זה לא קהל שמגיע מהמקומות האלו..
או שאני טועה?!

לא עוזר
לא עוזר
לא עוזר
דיבורים לקיר.
יש נהגים גם מהמקומות האלו לא רבים
בירושלים יש הרבה נהגים ממזרח העיר וגלילותיה איני בטוח שלכולם יש ת.ז. כחולה
הסבירות אומרת שחלקם[אלו מהכפרים ולא מהעיר עצמה] בעלי
ת.ז. כתומה ואישור עבודה

הילה מאמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בדן זה לא עובד.
קל קו קרס במקביל.
עבודה ערבית כבר אמרנו..
אני התקשרתי ל*8787 הרבה מאוד פעמים לבדוק על קו מסויים שבדרך כלל מדייק והיתה לו תקופה שהיה מאחר בשעה++
וכמעט כל פעם שהייתי מתקשרת המוקדנית הייתה אומרת לי שזה בטיפול ואני הייתי נוסעת בדרכים אחרות והיו חוזרים אלי שהייתי כמעט בבית...
ופעם אחת הגדילה לעשות, אני שאלתי אותה מתי יחזרו אלי בתשובה והיא ענתה לי "מחר" כי אין לה מה לעשות כרגע... וזה היה נשמע לה נורמלי....

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני התקשרתי ל*8787 הרבה מאוד פעמים לבדוק על קו מסויים שבדרך כלל מדייק והיתה לו תקופה שהיה מאחר בשעה++
וכמעט כל פעם שהייתי מתקשרת המוקדנית הייתה אומרת לי שזה בטיפול ואני הייתי נוסעת בדרכים אחרות והיו חוזרים אלי שהייתי כמעט בבית...
ופעם אחת הגדילה לעשות, אני שאלתי אותה מתי יחזרו אלי בתשובה והיא ענתה לי "מחר" כי אין לה מה לעשות כרגע... וזה היה נשמע לה נורמלי....
אין ספק שמעסיקים שם במקרה הטוב עובדי ביטוח''ל, ובמקרה הפחות טוב (והשכיח יותר) דברים שלא היינו רוצים לדעת וד''ל
ואנחנו ממשיכים פעם אחרי פעם להאמין שיקרה משהו מהשיחות האלו...
הלוואי.
היום יש לציין הקו הזה דפק יותר טוב אפילו מהרגיל.
אבל אני די מציאותית כדי להבין שאחוז גדול מהנוסעים יצא היום מוקדם בגלל הצום, אז אי אפשר באמת לדעתם אם יצאו כל קווים ומתי.
יש נהגים גם מהמקומות האלו לא רבים
בירושלים יש הרבה נהגים ממזרח העיר וגלילותיה איני בטוח שלכולם יש ת.ז. כחולה
הסבירות אומרת שחלקם[אלו מהכפרים ולא מהעיר עצמה] בעלי
ת.ז. כתומה ואישור עבודה
ההגיון שלי אומר שספציפית בקו הזה קצת קשה לי להאמין שיש ערבים מאזורים בעייתים כי זה ממש ממש רחוק.
אני לא ממש מתמצאת ב''ה אבל ככה נראה לי בכ''א,
אלא אם כן זה מקומות ששנויים במחלוקת-ואז למה שיהיו סגורים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה