ישא ברכה או דירומט

סוכן טיסות

משתמש רשום
מתעניין מה עדיף ישא ברכה או דירומט
מדובר בקניית דירה בירושלים בעז"ה.
אשמח באם יש למישהו ניסיון מה עדיף בין שניהם.
נ.ב. המחיר בישא ברכה הוא 250 ש"ח לחודש הראשון ובאם ממשיכים לחודש נוסף החודש השני ב-50% הנחה.
לעומת זאת בדירומט המחיר הוא 342 ש"ח לכל חודש.
כך שמבחינת המחיר וודאי שישא ברכה הרבה יותר זולים השאלה היא האם בגלל שכידוע מחיר זול שווה זול או לאו בהכרח.
בתודה מראש.

popsi

משתמש פעיל
יש גישה שיווקית שאומרת אין לך מה למכור לפחות תרים את האף ותקח מחיר יקר כי אולי כך תצליח למכור יותר כי אם הוא לוקח יקר כנראה זה שווה משהו יותר מאחרים.

אבל, אם תשווה בין מה שאתה מקבל כאן וכאן תראה שאין שום השוואה ביניהם, למשל במקום אחד תקבל צינתוקים או דיוור מיידי בעת פרסום של נכס חדש ובשני לא, במקום אחד תוכל להתעדכן בטלפון ובשני לא, וזאת מבלי להיכנס לשאלה למי יש חומר יותר מעודכן וכו'.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מהניסיון שלי מתווך עדיף על שניהם למרות המחיר.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
גם לדעתי ישא ברכה. קניתי מכרתי שכרתי והשכרתי דרכם פעמים רבות.
אבל
לא ניסיתי דירומט כבר כמה שנים.

אגב בישא ברכה יש אפשרות לבקש חינם דו"ח ללא טלפונים! נותן גישוש של השוק לגבי מחירי קניה או מידע בכמה להשכיר. אפשר גם באופן הזה לראות את ההיצע.
אולי יש גם בדירומט

elish7k

משתמש חדש
גם לדעתי ישא ברכה. קניתי מכרתי שכרתי והשכרתי דרכם פעמים רבות.
אבל
לא ניסיתי דירומט כבר כמה שנים.

אגב בישא ברכה יש אפשרות לבקש חינם דו"ח ללא טלפונים! נותן גישוש של השוק לגבי מחירי קניה או מידע בכמה להשכיר. אפשר גם באופן הזה לראות את ההיצע.
אולי יש גם בדירומט
יש גם בדירומט

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הכי טוב זה לקחת את שניהם, לפחות לחודש הראשון (העידכונים אחר כך פחות רלוונטי) גם אם תיקח את שניהם , ויש עוד כמה בשוק, עדיין תהיה פחות מעשירית ממה שלוקח מתווך.
ב) אם בכל זאת חייב לבחור ביניהם, ישא ברכה עדיפה. בכל שנותיי לא מצאתי כמעט מערכת כה אמינה ולא רק בתיווך מידע לדירות אלא בכלל. זה משתווה לרמת האמינות של יד 2 רק בלי הטריקים והשטיקים.

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ישא ברכה
דירומט - לא מעדכנים את הדירות שלהם , מניסיון בזבוז כסף

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דירומט - לא מעדכנים את הדירות שלהם , מניסיון בזבוז כסף
כנ"ל ישא ברכה
היה לי עכשיו מנוי אצליהם לצורך רכישת דירה
ההיצע שלהם הוא בעידכון הראשון, אח"כ במשך חודשיים לא היו דירות חדשות בכלל בכלל
ורוב הימים הגיעו דיווחים ריקים - קובץ ללא שום דירה.
והם עוד הכפילו את מחיר המנוי

הצ'אלמר

משתמש חדש
ישא ברכה הרבה יותר טוב
דירומט לא נותנים דירות אמיתיות רוב הפרטים לא נכונים הייתי מנוי שם חודש אחרי שבועיים ראיתי שכל טלפון שאני מתקשר או שזה לא מספרים נכונים או שבחיים לא השכירו וכו' אחרי התקשרתי לקבלת החזר אמרו לי שאני יחזור אליהם בהמשך ובהמשך פשוט לא ענו לי טלפונים

elish7k

משתמש חדש
אני עשיתי ישא ברכה וממש ממליצה..
יש להם שירות טוב מאוד

r120

משתמש חדש
מנוי פרימיום
מתעניין מה עדיף ישא ברכה או דירומט
מדובר בקניית דירה בירושלים בעז"ה.
אשמח באם יש למישהו ניסיון מה עדיף בין שניהם.
נ.ב. המחיר בישא ברכה הוא 250 ש"ח לחודש הראשון ובאם ממשיכים לחודש נוסף החודש השני ב-50% הנחה.
לעומת זאת בדירומט המחיר הוא 342 ש"ח לכל חודש.
כך שמבחינת המחיר וודאי שישא ברכה הרבה יותר זולים השאלה היא האם בגלל שכידוע מחיר זול שווה זול או לאו בהכרח.
בתודה מראש.
המחיר לדירות לקניה הם כמו בשל שכירות בישא ברכה ובדירומט ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה