שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

ל.ל.ל

משתמש פעיל
יוצרי ai
אשמח אם יש אפשרות ליצור לי שלט ברוכים הבאים לכיתה ב' בנים
שהשלט יהיה בסגנון מצויר צבעים חיים
עם ילדים בסגנון ספרדי (לא פאות מסולסלות וכו)
תודה !!!!
כזה סוג?

קבצים מצורפים

• הורדה (90).jpg
    הורדה (90).jpg
    KB 131.4 · צפיות: 2
  • הורדה (89).jpg
    הורדה (89).jpg
    KB 121.4 · צפיות: 3

ויזואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מישהו פה יודע אולי איך אפשר לשפר איכות תמונה של תמונות מהבינה
של הדמויות של הילד החסידי אני רוצה להדפיס בגודל A3 וזה ברזולוציה לא מספיק גבוהה ...

הפיני

משתמש צעיר
אם מישהו יכול לעשות לי תמונה של הכותל המערבי בפורמט רחב סגנון מופשט שרואים בעיקר את הקיר והמתפללים עם נגיעות גוונים של כחול וזהב

תודה רבה!

$ _$

משתמש צעיר
מישהו פה יודע אולי איך אפשר לשפר איכות תמונה של תמונות מהבינה
של הדמויות של הילד החסידי אני רוצה להדפיס בגודל A3 וזה ברזולוציה לא מספיק גבוהה ...
אני יודע שאפשר בנייט קפהhttps://creator.nightcafe.studio/?ru=Pinchas תמונות שיצרו אבל אני לא יודע אם גם תמונות שמעלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צה

א לְכוּ נְרַנְּנָה לַיי נָרִיעָה לְצוּר יִשְׁעֵנוּ:ב נְקַדְּמָה פָנָיו בְּתוֹדָה בִּזְמִרוֹת נָרִיעַ לוֹ:ג כִּי אֵל גָּדוֹל יי וּמֶלֶךְ גָּדוֹל עַל כָּל אֱלֹהִים:ד אֲשֶׁר בְּיָדוֹ מֶחְקְרֵי אָרֶץ וְתוֹעֲפוֹת הָרִים לוֹ:ה אֲשֶׁר לוֹ הַיָּם וְהוּא עָשָׂהוּ וְיַבֶּשֶׁת יָדָיו יָצָרוּ:ו בֹּאוּ נִשְׁתַּחֲוֶה וְנִכְרָעָה נִבְרְכָה לִפְנֵי יי עֹשֵׂנוּ:ז כִּי הוּא אֱלֹהֵינוּ וַאֲנַחְנוּ עַם מַרְעִיתוֹ וְצֹאן יָדוֹ הַיּוֹם אִם בְּקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ:ח אַל תַּקְשׁוּ לְבַבְכֶם כִּמְרִיבָה כְּיוֹם מַסָּה בַּמִּדְבָּר:ט אֲשֶׁר נִסּוּנִי אֲבוֹתֵיכֶם בְּחָנוּנִי גַּם רָאוּ פָעֳלִי:י אַרְבָּעִים שָׁנָה אָקוּט בְּדוֹר וָאֹמַר עַם תֹּעֵי לֵבָב הֵם וְהֵם לֹא יָדְעוּ דְרָכָי:יא אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְתִּי בְאַפִּי אִם יְבֹאוּן אֶל מְנוּחָתִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

עופות בצבעי מים • אתגר 109

לוח מודעות

למעלה