שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

den

משתמש רשום
עריכה תורנית
הבינה מתעקשת ליצור רק ילד עם כובע ולא כיפה או ילד עם הרבה פוניצפה בקובץ המצורף 1723725צפה בקובץ המצורף 1723721צפה בקובץ המצורף 1723723
ממש לא נעיםםםם לי
אבל אני צריכה שבאופן כלשהוא הדמות תהיה עוד יותר חסידית...
אולי ציצית בחוץ? כובע סאמעט? קרחת??????
תודה רבה רבה על העזרה המדהימה שלכם!!!!!!!

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
האם אני צריכה לשלוח את הכיתוב? בכל מקרה אשמח לעיצוב מתאים תודה על התגובה המהירה כל הכבוד
זה טוב כרקע?
אם כן אני יוסיף את המילים
Default_Image_of_a_beautifully_designed_blank_parchment_with_a_3.jpg

גשר ירוק

משתמש חדש
זה נראה מצויין אין מילים איזו נתינה אני בערב יהיה בבית כעת אני חייבת לצאת אשמח מאד אם תוסיפי את המילים בפונט מתאים
תודה תודה רבקה

גשר ירוק

משתמש חדש
עוד שאלה ברשותכם האם יש אפשרות של עיצוב תמונה של הורי ז"ל עם הוריהם אם אני שולח קבצים עם התמונות
תודה

מאור פנים

משתמש חדש
אשמח לקבל אגרת ברכה ריקה לחתונת הכסף, עם המספר 25, מקום גדול לכתיבה, שהמראה סביב מקום הכתיבה יהיה מעוטר בקישוטי כסף מרהיבים, בשילוב צבעי תכלת וורד עדינים, שיכלול גם שני גביעים מבריקים נוגעים אחד בשני
(בלי טבעות)
שיהיה איכותי וחד, ומתאים ל-A4
תודה!

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל
ממש לא נעיםםםם לי
אבל אני צריכה שבאופן כלשהוא הדמות תהיה עוד יותר חסידית...
אולי ציצית בחוץ? כובע סאמעט? קרחת??????
תודה רבה רבה על העזרה המדהימה שלכם!!!!!!!
כזה טוב?

קבצים מצורפים

• ילד 0.png
    ילד 0.png
    KB 767.6 · צפיות: 22
  • ילד.png
    ילד.png
    KB 704 · צפיות: 20

מירי עוס

משתמש מקצוען
אשמח מאוד לעזרה
אני צריכה מספר ציורים של ילדות(כבנות 6) מרגישות רגשות שונים. כדוגמת: כעס, עצב, שמחה, בהלה, קנאה, אכזבה, פחד, צפייה, אהבה, מבוכה
כל רגש בציור נפרד (בדומה לפרצופים של אורי מבתוך הלב של אורי).
צריכה את זה לתוכנית כל שהיא לילדות העולות לא'. תוכנית עירונית אותה אני עושה ללא כל תקציב:(
אשמח לתת קרדיט.
המון המון תודה.

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אשמח מאוד לעזרה
אני צריכה מספר ציורים של ילדות(כבנות 6) מרגישות רגשות שונים. כדוגמת: כעס, עצב, שמחה, בהלה, קנאה, אכזבה, פחד, צפייה, אהבה, מבוכה
צריכה את זה לתוכנית כל שהיא לילדות העולות לא'. תוכנית עירונית אותה אני עושה ללא כל תקציב:(
אשמח לתת קרדיט.
המון המון תודה.
את צריכה אותה דמות לכל התמונות?
איזה סגנון ציור?

היי מישהו יכול ליצור תמונה של לובי של בנין שיש בו 2 מעליות אחת ממוגנת (כלומר לוחות עץ בדפנות של המעלית שלא תינזק כשמעמיסים דברים) ואחת לא ממוגנת ודייר מתחיל להעמיס חפצים במעלית שאינה ממוגנת והוועד מעיר לו בכעס ומסמן לו להעביר את החפצים למעלית הממוגנת (הדמויות חרדים או חסידים)
תודה רבה
?

שותפה_#

משתמש רשום
אשמח מאוד לעזרה
אשמח לתת קרדיט.
המון המון תודה.

Designer (12).jpeg
Designer (14).jpeg
Designer (15).jpeg
Designer (17).jpeg
Designer (22).jpeg
Designer (26).jpeg
Designer (29).jpeg
Designer (31).jpeg
Designer (37).jpeg

נערך לאחרונה ב:

מירי עוס

משתמש מקצוען
@שותפה_#
אוף, לא מצליחה לצטט ולכתוב תגובה מילולית יחד.
זה פשוט מדהים ומיוחד!!! אין מילים!!!!!
היו שתי רגשות שלא היו מספיק מובחנים לי.
זו חוצפה לבקש עוד שתיים נגיד: בלבול, חרטה או משהו אחר שיהיה קל לעשות מובחן?
המון המון תודה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה