שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

ל.ל.ל

משתמש פעיל
יוצרי ai
אשמח מאוד לאיש תוקע בשופר עם טלית שלא רואים לו את הפנים
תודה רבה!!!
1722346725903.png

הדס גרשון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יוצרי ai
שינת את העיניים?
ואווו
באיזה תוכנה??
דרך אגב גם את החצאיות ערכתי, בתמונה המקורית הן היו ממש קצרות עד הכפות ידיים בערך, ובFREEPIK הארכתי אותן תוך שניה ,מומלץ ממש לערוך שם תמונות

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
דרך אגב גם את החצאיות ערכתי, בתמונה המקורית הן היו ממש קצרות עד הכפות ידיים בערך, ובFREEPIK הארכתי אותן תוך שניה ,מומלץ ממש לערוך שם תמונות
יכולה להסביר איך עושים את זה? לא בדיוק הבנתי שם על מה אני צריכה ללחוץ..

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל
דבר ראשון, אני נפעמת כל פעם מחדש מהיצירות המדהימות ויותר מזה מהלב הרחב לעזור לכולם.
תזכו למצוות!!!

אני רוצה לוגו לשבת משפחתית, לשבת קוראים 'משפחה על גלגלים'' ויסעו ויחנו.....
אשמח לכל רעיון וביצוע שיכול להתאים, אני רוצה להכניס את שם המשפחה בעברית בלוגו, אך השם שמור במערכת:) השם בעל 5 אותיות.

אהבתי מאד את אחד האתגרים האחרונים שהיו ליצור דמויות או יצירות מינימליסטיות, אפשר בכיוון הזה משהו, כמו בתוך לב מעץ או גלגלים קטנים...

תודה רבה!
כיוון כזה? אשמח שתכוונו יותר..

קבצים מצורפים

• Designer (1).jpeg
    Designer (1).jpeg
    KB 127.9 · צפיות: 9

הדס גרשון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יוצרי ai
מקווה שיצא מובן פחות או יותר פשוט אין לי כל כך זמן להסביר איך בדיוק ,אני יוכל בעזרת ה' יותר מאוחר אם מישהי תרצה

יכולה לצרף הסבר?
יכולה להסביר איך עושים את זה? לא בדיוק הבנתי שם על מה אני צריכה ללחוץ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה