שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

סימי

משתמש מקצוען
אולי אפשר לבקש תלמידה כדוגמת התלמידות החמודות שהעלו קודם- עם חצאית כחולה ארוכה וחולצת פסים?

ימים טובים יבואו

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אולי אפשר לבקש תלמידה כדוגמת התלמידות החמודות שהעלו קודם- עם חצאית כחולה ארוכה וחולצת פסים?
1722170384371.png

רבקה67

משתמש חדש
בבקשה זה די דחוף אם תוכלי בבקשה לשלוח לי את זה בתור קובץ כי אני משתמש חסום
תודה ענקית!!!!
ואוו מדהים תודה ענקית רק אטריח אותך קצת אני רוצה את זה כרזה לרוחב יש מצב שתוסיפי לי רקע זהב בצדדים
תודה מראש

סימי

משתמש מקצוען

כלי

משתמש פעיל
אשמח לכזה סוג תמונה רק לשנות את האמא לחרדית, (לא חייב להיות ילדים עם מטפחת)
תודה רבה מראש

1722174331108.png

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כמעט...
זה אמור להיות לבית ספר חסידי שמור במיוחד... לא נראה לי יעבור...
בכל אופן- תודה שהתאמצת בשבילי.
אולי עוד בכל אופן אצליח להעזר בכל הצדקניות שפה, למצוא את התלמידה הצדקנית שלנו...

קבצים מצורפים

• Designer (61).jpeg
    Designer (61).jpeg
    KB 83.7 · צפיות: 21
  • Designer (60).jpeg
    Designer (60).jpeg
    KB 76.1 · צפיות: 23
  • Designer (59).jpeg
    Designer (59).jpeg
    KB 114.2 · צפיות: 24

סימי

משתמש מקצוען
מרגישה לא נעים, השמאלי נראה לי חמוד, אבל אולי אפשר יותר קרוב למציאות? ראש קטן יותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה