שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אשמח אם מישהו יוכל לעשות בחור ישיבה חסידי עם פאות מסולסלות ובלי פוני (עדיפות לכובע ירושלמי) שמנשנש אקמול...
זה עבור גמח ישיבתי שבחורים לוקחים המון אקמול ורוצים לשים איזו תמונה הומוריסטית כדי להדגיש את ההגזמה
תודה רבה

mul15

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יוצרי ai
אשמח אם מישהו יוכל לעשות בחור ישיבה חסידי עם פאות מסולסלות ובלי פוני (עדיפות לכובע ירושלמי) שמנשנש אקמול...
זה עבור גמח ישיבתי שבחורים לוקחים המון אקמול ורוצים לשים איזו תמונה הומוריסטית כדי להדגיש את ההגזמה
תודה רבה
כזה?
1729372985424.png

קבצים מצורפים

• 1729373007326.png
    1729373007326.png
    1.6 MB · צפיות: 1

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
בחור יותר צעיר, ואולי שיראה שזה חטיף אקמול, כמו אריזת חטיף אבל שיהיה כתוב אקמול (אם אי אפשר בעברית אני אוסיף אח"כ) ובלי טלית...
ואולי אפילו כמה בחורים ביחד יושבים ומנשנשים
תודה רבה!!!

$ _$

משתמש צעיר
תודה רבה
כזה?
ללא שם.png

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
משום מה זה נראה שהוא פשוט לוקח אקמול, ואני רוצה שזה יראה שבחורים חושבים שזה חטיף, ולוקחים יותר ממה שצריך, לכן חשבתי שאולי כמה בחורים ביחד זה נראה יותר שלוקחים שלא חייבים ולא מישהו שבאמת לא מרגיש טוב וחייב
וגם שיהיה כובע ולא שטריימל
ממש תודה רבה!!

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
משום מה זה נראה שהוא פשוט לוקח אקמול, ואני רוצה שזה יראה שבחורים חושבים שזה חטיף, ולוקחים יותר ממה שצריך, לכן חשבתי שאולי כמה בחורים ביחד זה נראה יותר שלוקחים שלא חייבים ולא מישהו שבאמת לא מרגיש טוב וחייב
וגם שיהיה כובע ולא שטריימל
ממש תודה רבה!!
1729378580040.jpg

קבצים מצורפים

• הורדה.jpg
    הורדה.jpg
    KB 142.6 · צפיות: 1

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
@יופלה אפרסק
:):D :ROFLMAO:
התמונה הראשונה של הבחורים, נראה לי גאוני,
אם אפשר שבמקום החטיף יהיו הרבה חפישות פנימיות כמו של דקסמול מפוזרות על השולחן (החפישות הפנימיות שפותחים מאחורה את הניר כסף כדי להוציא את הכדורים)
ואני מתלבטת אם כדאי שהבחורים יהיו טיפה טיפה פחות מתלהבים
ישר כח
עריכה: כתבתי את זה לפני שראיתי את שאר התמונות, אראה מחר לבן שלי והוא יחליט (ונוסיף את זה לחשבון)

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
@יופלה אפרסק
:):D :ROFLMAO:
התמונה הראשונה של הבחורים, נראה לי גאוני,
אם אפשר שבמקום החטיף יהיו הרבה חפישות פנימיות כמו של דקסמול מפוזרות על השולחן (החפישות הפנימיות שפותחים מאחורה את הניר כסף כדי להוציא את הכדורים)
ואני מתלבטת אם כדאי שהבחורים יהיו טיפה טיפה פחות מתלהבים
ישר כח
1729379330060.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה