שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@משעול
a-watercolor-illustration-of-a-7-year-old-orthodox-f00qaGZSQuS0kDfFrTrMhw-qXrFCA3jTXSbK88wU04_fw.png

$ _$

משתמש צעיר
אני צריך לכריכה לספר תמונה של בחור ישיבה שמנמן גובה ממוצע שער שחור פוני קצת ארוך עיניים חומות מבט עמוק, עליז, עדיף עם כובע וחליפה או לפחות רק חליפה, 'מסתכל מלמעלה על עצמו בתור בחור חילוני כלומר אותם פנים עם שיער יותר ארוך בגדים זרוקים כשהוא בוכה (בתור חילוני)
תודה רבה לכם
Xrk0Sfzn1DNPH8UJXgHJ--1--bqh5p (16).jpg

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אשמח מאוד לעזרתכם בדחיפות!
אני צריכה 3 ילדים עם כיפה בסגנון תורני משתלשלים על חבל במאונך אחד מתחת לשני או מתפסים על עץ או עולים בסולם הפנים לכיוון ימין כאשר אחד מחזיק משולש השני מחזיק עיגול השלישי מחזיק מרובע
ועוד שלושה ילדים באותו רעיון לכיוון שמאל מחזיקים צורות נוספות, מלבן משושה אליפסה
תודה רבה רבה!!!!

gs

משתמש פעיל
מה 'דין' התמונות מאשכול זה - לשימוש אישי? או גם מסחרי? אשמח לשמוע.
תודה רבה

gs

משתמש פעיל
אני רואה שאנשים מבקשים לכריכת ספר - אז זה אישי?
תודה

שמש!!

משתמש רשום
שלום
אני אשמח לתמונה בשביל לוגו למסיבת חברות
המסיבה בנושא קשר
אשמח לרקע צבעוני
תודה רבה

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אשמח מאוד לעזרתכם בדחיפות!
אני צריכה 3 ילדים עם כיפה בסגנון תורני משתלשלים על חבל במאונך אחד מתחת לשני או מתפסים על עץ או עולים בסולם הפנים לכיוון ימין כאשר אחד מחזיק משולש השני מחזיק עיגול השלישי מחזיק מרובע
ועוד שלושה ילדים באותו רעיון לכיוון שמאל מחזיקים צורות נוספות, מלבן משושה אליפסה
תודה רבה רבה!!!!
יש מישהו משהו?...
אם מסובך מדי אפשרי ילדים בסגנון תורני שכל אחד מחזיק צורה אחרת ביד
תודה גדולה מראש!

ST613

משתמש מקצוען
תמונה של כרטיס גירוד של לוטו -איפה שמגורד שלא יהיה כתוב כלום
למי יש/יכול ליצור?

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• Designer (4).jpeg
    Designer (4).jpeg
    KB 183.9 · צפיות: 3
  • Designer (3).jpeg
    Designer (3).jpeg
    KB 176.2 · צפיות: 2
  • Designer (2).jpeg
    Designer (2).jpeg
    KB 163.8 · צפיות: 4
  • Designer (1).jpeg
    Designer (1).jpeg
    KB 160.1 · צפיות: 3
  • Designer.jpeg
    Designer.jpeg
    KB 154.4 · צפיות: 3

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תודה ענקית
אולי עוד משהו קצת יותר שובב עם תנועה ויותר מתאים לתורני

חשמלוש

משתמש פעיל
האם יש כאן מישהי שמסכימה לעצב לי סלון לפי מידות (אשלח תמונה של תרשים) אבל בפרטי במייל
CHASHMAL111 גימייל
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה