שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

הפצת ספרים

משתמש רשום
פרסום וקופי
תמונה של הגר"ע יוסף זצ"ל לומד מתוך המון ספרים
ועיתונים מקפים אותו מכל כיון לצלם אותו

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה שכ"כ התאמצת!
שלפתי משהו משטרסטוק זריז בסופו של דבר
לא כמו שדמינתי, אבל היה חשוב לי השיירה..

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
האם יש אפשרות דרך בינה מלאכותית לעשות כזה דבר ???????????
נשמח מאוד בשביל הסלון בבית
בדרך הרגילה אין אפשרות. רק מי שמתמחה טוב טוב בהנחיית תמונה במודלים החזקים יכול ליצור דבר כזה

בינה מלאכותית AI

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
היי לאונרדו AI חוסם לי את כל התמונות
אני צריכה תמונה של:
1. כרטיסית ניקובים ישנה ברקע של אוטובוס ישן
2. תמונה של רב קו עם מכשיר תיקוף
3. טיפ ודיסקים
4. דיסק און קי ורמקול בלוטוס
5. מישהו מנפה קמח בנפה ( עדיף שיראו רק ידיים)
6. תמונה של קמח ארוזה בחבילה (אם אפשר של חברה מוכרת כמו נפלאות או רובינפלד...)

ממש תודה רבה!

mutagim

משתמש סופר מקצוען
אם אני רוצה תמונה אבל מעדיפה באישי,
תוכלי לשלוח לי הודעה, כי אין לי פרימיום?

זולו בולו

משתמש רשום
אשמח לדעת אם מישהו הצלח לייצר תמונה של ילד חסידי רגיל נורמלי, עם פאות ארוכות מסולסלות ובולטות, [ולא רעמת שיער פרועה...] עם כיפה רגילה [ולא כובע משונה או כיפה בוכרית...] ובגדים רגילים [ולא שמלה שחורה...]
אם כן אשמח לקבל את נוסח ההנחייה ואת שם התוכנה.

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ארון קודש מעוטר בגנון כזה:
1712606368616.png

פ. וינגוט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח לקבל תמונה של שולחן מלא בדגים שלמים מעוצב יפה במבט על
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה