שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זה די דחוף לי
ממש אשמח
תודה!
an-exquisite-3d-render-of-a-sophisticated-birthday-j20N-3kqTvaWh54OoJuQrQ-wvHAtV6oTyyqcjm5PLqIgw.png
ytskhq_91643_A_stunning_3D_render_of_a_birthday_logo_celebratin_3415a332-76d9-401a-8608-0bdf6a...png
a-stunning-3d-render-of-a-birthday-logo-celebratin-hEz2hIOeQuqu5L6X1-IH3A--blKOBTVQ6ShMxtqZVoIlw.png
ytskhq_91643_A_stunning_3D_render_of_a_birthday_logo_with_the_w_d2686d5a-61d1-48b5-94ed-780247...png
ytskhq_91643_A_stunning_3D_render_of_a_birthday_logo_with_the_w_0e8bd4a5-91f5-43e4-89c7-c02c49...png
a-stunning-3d-render-of-a-birthday-logo-with-the-w-Fgllg02NQRGqbwiYIkmz_A-4du12UfNTVSrq2f8vEg6-Q.png

מאסטרית לעיצוב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני אשמח ממש אם מישהו יצליח ליצור בדחיפות לי תמונה כזו בדיוק
tag-mockup-luxury-sparkly-dress copyע copy 2.jpg

אבל שהטיקט יהיה יותר נמוך, כלומר במרכז התמונה
..אני לא הצלחתי.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה