יצירת עמודה בשאילתה - אקסס

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אשמח מאוד לעזרה, האם אפשרי לעשות בשאילתה, שיוסיף לי עמודה נוספת, ללא חיבור לטבלה.
ואני יסביר.
אני מעוניין להפיק טבלה למישהו עם פרטים מסוימים, כאשר יש גם שדה אחת שהוא צריך למלא, כלומר אני בונה את השאילתה על נתונים מכמה טבלאות, אך אני רוצה עמודה נוספת שבו יוכלו למלא נתונים אחרי הצגת השאילתה, (ושלא יהיה קשור לשום מקום נתונים.
נסיתי לעשות שם השדה ונקודתיים, אך הוא לא נותן לי לשמור, כלומר שהשדה חייב להתבסס על משהו, אז אולי יש איזה פונקצייה שהוא בעצם שדה קלט (עדיף מסוג סכום).

בתודה ובברכה

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שדה שיהיה ריק?
אם כן אז:
שם השדה: ""
למה שדה ריק? הוא מבקש למלא נתון מסויים באותה עמודה, יותר מתאים לתת לה כותרת מתאימה לנתון שצריך למלא בו.

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
למה שדה ריק? הוא מבקש למלא נתון מסויים באותה עמודה, יותר מתאים לתת לה כותרת מתאימה לנתון שצריך למלא בו.
אבל כותרת לבד, הוא לא נותן לשמור.
למי שיכול לתת דוגמה
אני קראתי לשדה
קוד:
סכום:
והוא לא נתן לי לשמור.

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה לכל העוזרים @ארי4791 צדק.
קראתי לשדה
קוד:
סכום: ""
והוא באמת הוסיף לי שדה בשם "סכום", וכמובן שהערכים ריקים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה