דרוש מידע יצירת טופס הזמנה באקסל

שמואל שמואל.

משתמש רשום
שלום רב.
האם יש דרך ליצור טופס הזמנה באקסל? אני מתכוון לקובץ אקסל שיישלח לרשימת תפוצה וכל אחד ממלא ושולח חזרה, ואז אני מקבל את הנתונים המלאים?!
תודה מראש!

לוי אלי

משתמש מקצוען
מתיימר להבין קצת באקסל ואשמח לעזור
לא כ"כ הבנתי מה אתה רוצה
את המתכוון לשלוח קובצי אקסל במייל ולקבל אותם מלאים ואז לאסוף את המידע לקובץ אקסל מאוחד?
או שאתה מתכוון להכין קובץ אקסל פתוח אצל כמה מחשבים יחד וכל אחד יוכל לשנות ולהוסיף את הפרטים שלו?

שמואל שמואל.

משתמש רשום
מתיימר להבין קצת באקסל ואשמח לעזור
לא כ"כ הבנתי מה אתה רוצה
את המתכוון לשלוח קובצי אקסל במייל ולקבל אותם מלאים ואז לאסוף את המידע לקובץ אקסל מאוחד?
או שאתה מתכוון להכין קובץ אקסל פתוח אצל כמה מחשבים יחד וכל אחד יוכל לשנות ולהוסיף את הפרטים שלו?
כן! בדיוק.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למה שלא תיצור טופס בגוגל פורמס? יש להם סיכנרון מלא עם שיטס
אתה יכול גם ליצור טופס בפיללאוט עם סינכרון מלא לגוגל שיטס

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען

לוי אלי

משתמש מקצוען
שלום רב.
האם יש דרך ליצור טופס הזמנה באקסל? אני מתכוון לקובץ אקסל שיישלח לרשימת תפוצה וכל אחד ממלא ושולח חזרה, ואז אני מקבל את הנתונים המלאים?!
תודה מראש!

ישר כח
סיכמתי את האפשרויות בלינק כאן
הודעה בנושא 'רוצה לעזור לכם באקסל' https://www.prog.co.il/threads/רוצה-לעזור-לכם-באקסל.499341/post-13136027

אכן זו הדרך אלא אם אתה מתכוון לאקסל באופיס של מייקרוסופט, ללא גוגל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה