עזרה יצירות בפלסטלינה

גריז

משתמש פעיל
הי,
קניתי איזשהו ספר של יצירות בפלסטלינה שכל אחד יכול לעשות,
הלכתי לחנות עם הילדים בהתרגשות לקנות פלסטלינה,
פתחנו ו - לכל ילד יצא משהו יותר עלוב מהשני :(
יש לכם אולי טיפים שיעזרו עם הפלסטלינה, שיצא משהו שאפשר להבין מה זה בכלל?
או רעיונות ליצירות פשוטות יותר חוץ מזחל וחילזון וחיפושית?
תודה!

ברכה ברלב

משתמש רשום
הבנתי שקנית ספר עם הוראות,
קנית פלסטלינה , נראה שכאן משהו התבלבל , איזה פלסטלינה מה הכמות? אולי קנית מעט מאד, אריזה של פלסטלינה אפשר לגעת בה ולראות אם היא קשה, לא מומלץ, בהתחלה לא הייתי משקיעה בחבילות גדולות אלא מנסה באריזה קטנה צבעונית אבל לא קשה. התעסוקה בפלסטלינה היא נהדרת . יש בזה מעלה נוספת חוץ מהתוצר, הנאה של חדוות יצירה, אמון ביכולות יש את צורת העבודה לפי ספר קריאת הוראות הבנה, שימת לב ועוד,,
אצלי בפלסטלינה קודם כל עושים כדור וממנו ממשיכים או לפיתה או לנקניק לפי הצורך.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אני ממליצה על הספר "סודות של פלסטלינה"
גם חלק 1 וגם חלק 2
לגבי הפלסטלינה- צריך פלסטלינה איכותית שניתן לעבוד איתה ולא יבשה ומתפוררת

גריז

משתמש פעיל
כן, ניסיתי אבל פשוט ההוראות מבחוץ נראות קלות לביצוע עם הסבר של כל השלבים,
ואז שמו לי תמונה מפוצצת של התוצאה.
רוצה המלצה על ספר שגם אם אין להם ידי זהב הם יצאו מרוצים!

ברכה ברלב

משתמש רשום
יש מגוון ספרים, אם קנית ספר הייתי ממליצה לך לנסות לעשות לבד כששקט סביב, תבדקי אם את מבינה את ההוראות ומצליחה ליצור משהו תנסי 2-4 דוגמאות ואחרי כן תלמדי את הילדים תיצרי איתם, אני עובדת עם ילדים במציאות רוב ילדים בחיות הראשונות צריכים הדרכה גם בגיל 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה