יעל אייזיקוביץ: צילומי ניו בורן, זה הבייבי שלי

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשר כותבת submitted a new Article:

יעל אייזיקוביץ: צילומי ניו בורן, זה הבייבי שלי

"זה היה כמה ימים לאחר שסגרתי איתם סט צילומים לניו-בורן. היה צלצול בדלת הסטודיו ופתחתי את הדלת. הופיעו שם זוג נחמד, נראים כבר סבא וסבתא לנכדים צעירים. לגבר היה שיער לבן... התינוק היה ישן בעגלה והאם הרימה אותו שנכיר, לקראת סט הצילומים. במהלך הצילומים יצא לנו לדבר, ואז אני שומעת שזהו בכלל הילד הראשון שלהם"...

יעל איזיקוביץ', שנפגשת מדי יום עם סיפורי חיים מרטיטים של משפחות מצטלמות או תינוקות חדשים, לא ממש אוהבת שמראיינים אותה ("אל תתני לי להיכנס לסיפורים. כל לקוח שלי הוא עולם!") אבל...

Read more about this article here...

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עוד לא קראתי, אבל לפי הכותרת שראיתי "בייבי- ניו בורן" אמרתי טוב, זו יעל! את אלופה בזה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה