התייעצות יעוץ רפואי

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בני פישר
עזר מציון
רגוביי
חזקי ברוין
שקול

מכירים מי מביניהם מוצלח ? והאם כל אלה נותנים יעוץ רפואי בכל תחומי הרפואה או רק בתחומים ספציפיים?

תודה רבה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
השאלה היא מה אתרם רוצים.

היכל

משתמש פעיל
הכי מומלץ מבין כולם זה רגובי האיש מקצוען מספר אחד מנסיון אישי בכל התחומים

דפה

משתמש מקצוען
כל אחד בתחום אחר- אגב חזקי ברוין הוא עסקן בהדסה, הוא לא יועץ רפואי.
ופירר בכוונה לא ברשימה?
ויש עוד כמה מאוד טובים, כמו לודמיר.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אשמח להמלצות ולטלפונים של יועץ רפואי בחינם.

תודה
לפי מה שידוע לי, כולם בחינם.

הרב פירר: 03-5777001
צריך להתקשר ב11 בבוקר בימים א, ב, ד, ה. מלא אנשים מנסים בשעה הזאת אז לא להתייאש. נכנסים למערכת ממוחשבת שמודיעה לכם מתי הוא יתקשר אליכם.

יש לי גם את הנייד של רגובי. מישהו יודע אם מותר לפרסם אותו?

א חסידישער איד

משתמש פעיל
יש את זוסמן טייטל עסקן גדול ומאוד טוב
אם זה רלוונטי יש לי את המס' שלו
וגם מס' של עוזר הכי קרוב למיילך פירר שעונה מיד ומעביר הכל
אשמח לתת לך אותם

אוהב ציון

משתמש רשום
מנסיון , התיעצתי עם כמה מהיועצים , הכי לעניין הוא בני פישר , או חזקי ברון ,

הם עונים בסבלנות ומקצועיות .

אני למשל התייעצתי על עינייים , הם המליצו לי על הדסה , לא שמעתי בקולם , ושמעתי לעצת יועץ גדול שאמר לי תל השומר , כשהגעתי לתל השומר בדקו אותי סטאזר +רופא תורן שזה עתה קיבל רישיון , הסטאזער שיחק עם העניים שלי רבע שעה בכדי להבין את מה שהרופא עיניים שלי מהקופה כללית (סאמר אבו טייר ) כתב בחמש שניות

אוהב ציון

משתמש רשום
אחרי שהייתי בהדסה כמה ימים ,
התברר לי שני עובדות חשובות .
1. שבהדסה אם אינך לוקח פרטי הם בעיקר סטאזרים , (יתכן אף בשעות הבוקר ) ולכאורה בעניין הזה תל השומר בשעות הבוקר הוא במצב יותר טוב .(לא הייתי בבוקר בתל השומר )
2. שבהדסה הר הצופים נמצאים רופאי עיניים טובים מאוד בשעות לפנה"צ.

מינדי שטרן

עיצוב גרפי | מיתוג | צילום | אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקפיצה
יש לכם מספרים של יועצים רפואיים (לאו דווקא עסקנים)?
חוץ ממי שכבר הופיע פה
תודה ובשורות טובות!

מינדי שטרן

עיצוב גרפי | מיתוג | צילום | אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש את זוסמן טייטל עסקן גדול ומאוד טוב
אם זה רלוונטי יש לי את המס' שלו
וגם מס' של עוזר הכי קרוב למיילך פירר שעונה מיד ומעביר הכל
אשמח לתת לך אותם
רלוונטי?
אשמח, תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה