עזרה יעוץ פסיכיאטרי

מאמינה בטוב

משתמש חדש
שלום וברכה
אברך כבן 40 עם דיכאון וחרדה ורקע פסיכוטי קל נוטל ssri שני סוגים מינון מקסימלי פלוס מינון נמוך מאוד של אנטי פסיכוטי וכעת הרופא הוריד לו את האנטיפסיכוטי לגמרי.
כעת הוא מרגיש שהסבל מתגבר ולא ניתן לשליטה. והרופא לא מוכן לשנות את דעתו.

השאלה האם להחליף רופא או לנסות להמשיך לסחוב?

נ.ב. בגלל הפסקת האנטיפסיכוטי נעשה שימוש מוגבר בקלונקס בידיעת הרופא.

יצחק77

משתמש מקצוען
הייתי ממליץ בחום להתייעץ עם יהודה סילבר מעזר מציון, הוא חלוץ בתחום.
0527968056
באופן כללי
א. תמיד מומלץ להתיעץ עם מומחה מאנ"ש עם וותק ונסיון שלא משוחד ומכיר כמה שיטות טיפול
ולא לסמוך על רופא אחד שבשיטת ניסוי ותהיה משחק בכדורים
ב. חשוב מאד לשתףבמשפחה את מי שאפשר בעדינות שיטול חלק במעמסה ושידבר איתו או יקבע חברותא
וטיול משותף שבועי באזור ירוק או על שפת הים רואים נפלאות אפי' במצבים קשים פשוט להיות איתו בלי שיפוטיות
רק לשוחח ולהקשיב
רפואה שלמה

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
באופן כללי
א. תמיד מומלץ להתיעץ עם מומחה מאנ"ש עם וותק ונסיון שלא משוחד ומכיר כמה שיטות טיפול
ולא לסמוך על רופא אחד שבשיטת ניסוי ותהיה משחק בכדורים
ב. חשוב מאד לשתףבמשפחה את מי שאפשר בעדינות שיטול חלק במעמסה ושידבר איתו או יקבע חברותא
וטיול משותף שבועי באזור ירוק או על שפת הים רואים נפלאות אפי' במצבים קשים פשוט להיות איתו בלי שיפוטיות
רק לשוחח ולהקשיב
רפואה שלמה
א. למה להוציא שם רע על הרופא שהוא משוחד ? במה משוחד ? אולי טועה, אבל לא משוחד.
ב. טיפול פסיכולוגי הוא משלים את הטיפול הפסיכיאטרי וצריך את שניהם.

ככלל כשיש תהיות על דרך הטיפול, כדאי לשמוע חוות דעת נוספת.

יצחק77

משתמש מקצוען
א. למה להוציא שם רע על הרופא שהוא משוחד ? במה משוחד ? אולי טועה, אבל לא משוחד.
ב. טיפול פסיכולוגי הוא משלים את הטיפול הפסיכיאטרי וצריך את שניהם.

ככלל כשיש תהיות על דרך הטיפול, כדאי לשמוע חוות דעת נוספת.
משוחד, הכוונה "נגיעות" לפעמים זה קושי להודות בטעות והתחפרות בשיטה שלא עובדת

יצחק77

משתמש מקצוען
לכן כדאי לשמוע עוד רופא.
עסקן רפואי זה כדי לברר על רופא ולא קשור לבעיה זאת.
ממש ממש לא רק לברר על עוד רופא
יש עסקנים אוטודידקטים עם הרבה ידע טיפולי שיכולים ממש להציל נפשות אני מדבר מהרבה ניסיון חיים
הרבה רופאים לא רואים את התמונה המלאה
זה לא אומר שלא ללכת לרופאים חס וחלילה , אבל יש עוד גישות שכדאי להכיר

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
1707335147012.png

והעיקר, שמן השמים יתנו לכם את הכוחות לעמוד באתגרי החיים הלא פשוטים

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
ממש ממש לא רק לברר על עוד רופא
יש עסקנים אוטודידקטים עם הרבה ידע טיפולי שיכולים ממש להציל נפשות אני מדבר מהרבה ניסיון חיים
הרבה רופאים לא רואים את התמונה המלאה
זה לא אומר שלא ללכת לרופאים חס וחלילה , אבל יש עוד גישות שכדאי להכיר
לא אחראי לשמוע לעצת עסקן מוכשר ככל שיהיה ולא לרופא.
עסקן מפנה לרופא זה הכל.
מה זה עוד גישות ?
נזקים איומים נגרמו מכל מיני מטפלים מוכשרים עם שיטות שהם המציאו...

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
הייתי נותן גישה כדלהלן:
1. לגבי הרופא הקיים, איפה המיקום שלו בעולם הרופאים, לדוגמה אם הוא נחשב רופא בעל תעודה מתחיל בתחום, אפשר לבדוק על רופאים שנחשבים מובילים בתחום, כאלה שיש להם המלצות.
2. לגבי תרופות, לפעמים לוקח זמן משמעותי עד שתרופות מסוג זה משפיעות, כך שאם התרופות עדיין לא השפיעו יכול להיות שהם ישפיעו בהמשך, זה תלוי כמה זמן הוא לוקח (נגיד אם הוא לוקח שבועיים אפשר לחכות עוד זמן לפי הוראת הרופא בשביל לבדוק את זה).
3. לגבי שילוב טיפול פסיכותרפי בהרבה מהמקרים זה מאוד יעיל, גם אם ימשיכו עם רופא הישן וגם אם ייקחו רופא חדש, ואי אפשר ע"ג פורום לומר בזה הוראה כללית.
4. למה הרופא לא מסכים להגביר מינון? יכול להיות שיש לו ידיעה רפואית שאסור לעשות זאת מחמת סיבה כל שהיא, אפשר לנסות לשאול אותו את הסיבה לזה, יכול להיות א"כ שמדובר ברופא מוצלח ואחראי שלכן הוא לא מסכים להגביר, כמובן שאין שום סיבה לומר כן, ואני אישית לא תמיד מקבל את כל מה שמוכר הממסד הרפואי, אבל הכל יכול להיות, ואני רק נותן כיווני חשיבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה