דרוש מידע יעוץ פנסיוני

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח אם מי שעובדת בזה ויכולה לענות על מס שאלות
הלימודים של יעוץ פנסיוני זה 6 מבחנים +סטאז של או סוכן ביטוח או יעוץ פנסיוני מה ההבדל בניהם?
כמה זה בערך השכר של כל אחד?
ואם יעוץ פנסיוני עובד בחברה או שהוא חייב להיות עצמאי ולפתוח משרד בניגוד לסוכן ביטוח שעובד בחברת ביטוח?
תודה מראש!!!!!!!!!!!!

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אענה לך על מה שאני יודעת.
ייעוץ פנסיוני מקנה לך אפשרות לבחור אחד מתוך הרשיונות הבאים (שאגב, אפשר להחליף ביניהם ללא עלות): יועץ פנסיוני (עצמאי או שכיר), משווק פנסיוני (שכיר בחברות או בסוכנויות), סוכן פנסיוני (עצמאי).
לגבי הסטאז', זה בהתאם למסלול שלקחת: פנסיוני / אלמנטר / השקעות וכו'...

אסתר יעקובזון

משתמש פעיל
אענה לך על מה שאני יודעת.
ייעוץ פנסיוני מקנה לך אפשרות לבחור אחד מתוך הרשיונות הבאים (שאגב, אפשר להחליף ביניהם ללא עלות): יועץ פנסיוני (עצמאי או שכיר), משווק פנסיוני (שכיר בחברות או בסוכנויות), סוכן פנסיוני (עצמאי).
לגבי הסטאז', זה בהתאם למסלול שלקחת: פנסיוני / אלמנטר / השקעות וכו'...
כדי להחליף בין הרשיונות עולה 1000 שקל יועץ פנסיוני לא יכול להיות סוכן או משווק אבל סוכן יכול להיות משווק והפוך... הסטאז הוא בדרך כלל בחברת ביטוח ולא משנה איזה רשיון את לוקחת כי במילא מקבלים את הרשיון רק לאחר חצי שנה סטאז' יועץ פנסיוני יכול לעבוד בבנק או להיות עצמאי וכמובן שאינו יכול לעבוד אצל חברה מסוימת כי עליו להיות אובייקטיבי ולראות רק את טובת הלקוח.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם משהו יודעת מה בערך השכר של סוכן ביטוח\יועץ פנסיוני

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא עולה להחליף אבל צריך לעשות חצי שנה נוספת של סטאז

סמולטוק

משתמש מקצוען
לא ידוע לי שעולה ולא ידוע לי שצריך חצי שנה נוספת של סטאז'.

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לא עולה להחליף אבל צריך לעשות חצי שנה נוספת של סטאז
ממש לא!
הרשיון הפנסיוני תקף בין ליועץ, בין למשווק ובין לסוכן.
החלפת הרשיון הוא ענין טכני בלבד ותו לא.

סטאז' נוסף צריך לעשות אם רוצים להגדיל את טווח הרשיון. לדוג' לעסוק גם בפנסיוני וגם באלמנטר.

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אגב, שמעתי משהו בענין יעוץ פנסיוני, שיכול להיות שיש בעיה לעבוד בזה, בגלל נושא הריביות, כי אז בעצם את מייעצת ללקוח להשקיע את הכסף במסלול שהוא אסור עפ"י התורה.

מישהו אולי ברר על הנושא ויש לו מידע ברור בענין?

s.a.

משתמש חדש
אגב, שמעתי משהו בענין יעוץ פנסיוני, שיכול להיות שיש בעיה לעבוד בזה, בגלל נושא הריביות, כי אז בעצם את מייעצת ללקוח להשקיע את הכסף במסלול שהוא אסור עפ"י התורה.

מישהו אולי ברר על הנושא ויש לו מידע ברור בענין?
אני שאלתי מזמן אמרו לי שיש בזה בעיה, אך כל אחד ישאל את רבו.

סמולטוק

משתמש מקצוען
יש כאן מישו/י בעל רשיון או לקראת סיום לימודים שמעוניין להעביר לי קו"ח? יש כעת מבצע חבר מביא חבר ואני מתוגמלת על כל קו"ח שמביאה.
לפרטים באישי.

mina

משתמש מקצוען
לא יודעת להגיד לך בדיוק ובאופן סופי.
אבל סוכן ביטוח שמצליח ושיש לו סייעתא דשמיא. (עצמאי) יכול להרוויח המון המון המון כסף - והמון במושגים של מאות אלפי שקלים בשנה)
שוב מדברת על סוכן ביטוח מוצלח מאוד ועצמאי.
לפי מיטב ידיעתי גם שכירים בתחום הזה יכולים להרוויח יפה מאוד. מה שכן לא בחברות הביטוח.
בחברות הביטוח ישנן משכורות רגילות וישנן משכורות גבוהות תלוי בסוג העבודה, אופי העבודה וכו'.
שוב, אני לא עוסקת בתחום...

רצון

משתמש צעיר
כדי להחליף בין הרשיונות עולה 1000 שקל יועץ פנסיוני לא יכול להיות סוכן או משווק אבל סוכן יכול להיות משווק והפוך... הסטאז הוא בדרך כלל בחברת ביטוח ולא משנה איזה רשיון את לוקחת כי במילא מקבלים את הרשיון רק לאחר חצי שנה סטאז' יועץ פנסיוני יכול לעבוד בבנק או להיות עצמאי וכמובן שאינו יכול לעבוד אצל חברה מסוימת כי עליו להיות אובייקטיבי ולראות רק את טובת הלקוח.

כמה תיקונים...
לחדש רישיון מידי שנה וגם להחליף עולה 901 ש''ח בלבד.
רישיון חדש זה תוספת של עוד 901 ש''ח.
סוכן לא יכול להיות משווק וגם לא יועץ וכן להפך.
סטאז צריך לעשות תחת מאמן, הוא יכול להיות מחברת ביטוח או סוכן עם וותק של 5 שנים לפחות.
מאד משנה איזה רישיון לבחור שכן כאמור אי אפשר להיות עם רישיון סוכן ולעבוד בחברת ביטוח...

השכר של השכירים בתחום הוא מהגבוהים במשק-
סוכני הביטוח כבשו את צמרת טבלת שכר הבכירים של שנת 2018. כך עולה מדירוג שכר בכירי ענף הביטוח של פוליסה.
המקום הראשון בטבלת השכר שייך ליצחק עוז, מנכ"ל משותף באגם לידרים שהרוויח 10.306 מיליון שקל ב-2018. עוז ממוקם בצמרת הדירוג זו השנה ה-3 ברציפות. במקום השני נמצא רן גבעון מנכ"ל כהן גבעון שהרוויח 4.749 מיליון שקל – בדומה לשנת 2017.
הידיעה עם טבלת השכר המלאה באתר פוליסה: https://goo.gl/WHuroo
מדובר בשכר של שכירים כמו מנכלי"ם וכדו'..
אין בכתבה את ממדי הרווח של הסוכנים והסוכנויות.
עצמאים כמובן תלוי בסוג העבודה, בכמות ובס''ד לפני הכל, אך כעצמאי ניתן להגיע למשכורת כפולה ומשולשת ע''פ חברות הביטוח.

חשוב להדגיש כי 6 המבחנים אינם קלים, ההשקעה רבה אך התוצאה בעז''ה משתלמת.
הרבה הצלחה

סמולטוק

משתמש מקצוען
מה ההבדל בין סוכן ביטוח למשווק ביטוח ?
פעם הבאה כדאי לתייג אותי או לצטט.
משווק עובד בחברת ביטוח, תפקידו למכור או לשמר מוצרים של החברה, הוא נגוע ובעל אינטרס כלפי החברה.
סוכן- בד"כ עובד (עצמאי) עם כל החברות, כביכול אין לו אינטרס כלפי חברה מסוימת.
(למה כביכול? כי ברור שמוכר בסוף את המוצר שהכי רווחי לו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה