יעוץ לגבי עבודה מול קונסטרוקטור

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
טעות בכותרת: עבודה מול קונסטרוקטור.
אשמח ללמוד מהניסיון שלכן לגבי עבודה מול קונסטרוקטור. באיזה שלב אתן פונות לייעוץ כאשר מדובר בשיפוץ בית ומה העלויות שאתן מכירות? האם הקונסטורקטור מגיע לבית או נותן יעוץ לפי תכנית שאני שולחת לו? אשמח לדעת מתוך הניסיון שלכן. תודה

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לעיתים אני מכניסה מהנדס (או הלקוחות בהוראתי) בשלב של הסקיצות הראשוניות, אחרי בדיקת כמה כיוונים, באם יש נקודות שדורשות בירור- פונים למהנדס שיחווה את דעתו האם ניתן לפרוץ/ להוריד? האם צריך לחזק וכו'.
לאחר מכן סוגרים את האופציה הרצויה כשאר בין השיקלולים לבחירת האופציה נכנס בין השאר השיקול ההנדסי.
ויש מקרים בהם השאלות ברורות מראש ועוד לפני תחילת התכנון נקרא למהנדס כי אחרת לא ניתן לדעת מה אפשרויות התכנון שיכולות להתקיים בשטח.

ניתן לאמר שהמקרים מתחלקים בערך שווה בשווה, תלוי בסוג הבניה במקום, במהות התכנון ועוד...

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מביאה מהנדס בשלב הראשוני.
לא מתחילה לתכנן לפני שיש לי תכנית עמודים/קירות בטון ממהנדס.

בתשבע פריימן

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
עלות ביקור מהנדס או חוות דעת כ-500-700 ש"ח
עלות תכנית מהנדס 5000-7000 ש"ח
לדירות/וילות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה