דרוש מידע יעוץ והדרכה לזוג צעיר

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אופציה אופקימית נוספת:
הרב הרשקוביץ, ואשתו.

בנתיבות - אולי הגב' מירה מימון מקבלת?

ובכל מקרה, כיון שכאן התמקדתם בעיקר ב'תקשורת זוגית',
נראה לי שמה שכתבתי באשכול אחר (ז"ל) אודות המלצה חמה על הקורס 'יסודות הדינמיקה הזוגית', של זלטי רוזנטל, נכון מאד לרשום גם כאן.
ציטוט:

הזכירו את זלטי רוזנטל.
כעוסקת בתחום ליווי רגשי ויעוץ נישואין [ואני מהדרום :) ]
יכולה לצטט קולגה בתחום, שכאשר מגיעה אליה זוג, היא שולחת את האישה דבר ראשון לעבור את הקורס של זלטי.
זה מקצר את הדרך משמעותית.
העבודה אחר כך, אחרת לגמרי.

הקורס הוא לא במקום טיפול פרטני, ולא מיועד לעזרת SOS.
אבל הוא נותן כלים מדהימים ובסיסיים להבנת המערכת הזוגית, איך היא פועלת. מה מניע אותה.

בתכלס, הדינמיקה הזוגית תלויה, הרבה פחות ב'מה האדם', מי האיש או מי האישה,
כמו במרווח שבין שניהם. מה כל אחד מביא אל הקשר. ואיזה ריקוד משותף נוצר שם.
ואז, גם כשרק אחד מהם משנה את החמישים אחוז שלו בקשר - הריקוד עצמו בהכרח משתנה.
ואם שניהם בענין - מה יותר טוב מזה.
העבודה יכולה להעשות גם רק על ידי הבעל. [לכל הנזעקים למה האישה נדרשת לעבודה תמיד]
רק תראו לי קורס והנחיה טובה כל כך לגברים.
אולי הרב אביאל נריה שהוזכר למעלה, בכיוון הזה.

בנוגע להמלצות:
היא מגובה על ידי הרב גנס (יש לי את ההמלצה החמה ממנו, כתובה בכתב ידו)
והדברים שלה מעוגנים במקורות.

יכולה לספר כי נשים עברו תהליכים משני חיים, גם אחר שנות נישואין ארוכות, והתחילו 'שנה ראשונה' מחדש.
המייל שצוטט קודם, עם עדויות מהשטח - אני יכולה לומר עליו כי לכל שורה שם יש כיסוי. ממש ללא גוזמא.
לא מכירה הרבה קורסים כאלו שיכולים לתת בהירות כזו, ושינוי מבורך כל כך.
באופן זוגי, ובראשונה - באופן אישי. [משם בעצם הכל מתחיל...]

ניתן להתרשם בקו שלה: 02-5780881
השיעור הראשון בקורס, פתוח לקהל הרחב. ניתן לשומעו על כל שלוחותיו.
אפשר גם לשמוע וובינרים קודמים שלה, בשלוחה 20 ואחר כך 2 - לועידות קודמות.
היא מרתקת. בגובה העיניים ומעשי כל כך, וישומי בשטח.

ג"נ: אין לי אחוזים בארץ.
:)
אבל בטוחני שההנה"ח בשמיים מחשבת כל אחד שאהיה שליחה לזכותו....
אה, וזה כמובן סינדרום 'שתפת נפוצה' ;) [ע"ע אחד הפוסטים ששלחה במייל.]

נ.ב. 2 - שהוא השלכה של הסינדרום הנ"ל:
אני מנסה לגבש קבוצה למידה פרונטלית (!! לא מחשב, לא טלפון!)
בדרום (להביא אותה בעצמה אלינו) אם יש מתעניינות - פנינה באישי.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

ק"סניק

משתמש פעיל
חברים יקרים,
המשותף לכל מה שנכתב כאן, זה שזהו אחד התחומים הלא ממוסדים ביותר שקיימים לצערינו במגזר,
ולמרות שכל העתיד שלנו מושתת על בנין נכון של הבית היהודי
בבנין יש יסודות תכנית כמויות ברזל וכו'
על אחת כמה וכמה בבנין רוחני/נפשי

מפחיד!

קורא העיתים

משתמש רשום
האם ידוע למישהו על יועץ או יועצת להדרכה לזוג צעיר בתחילת נישואיו בתקשורת נכונה ובונה ביניהם
באיזור הדרום נתיבות אופקים וכו'
אשמח להמלצות
ממליצה מאוד מאוד לכל האשכול פה ולכולם באופן כללי לקרוא את הספר" לדעת להכנע" . אל תבהלו מהשם.. ממש לא מלמד להיכנע אלא משהו אחר לחלוטין....אומרת מראש. לא מדובר בספר יהודי אחלא גוי לחלוטין אולם העקרונות שלו תואמים את עקרונות התורה ( כבר יצא לי לדבר עם רבנים ואנשי חינוך ידועים עליו) שימו לב כי יש גם קטעים טיפה חושפניים- בצורה נורמלית לחלוטין אולם לא לילדים ואנשים לא נשואים... כמובן לא מחליף את מי שצריך יעוץ או עזרה מקצועית אולם מלמד בסיס של זוגיות, במיוחד לאלה שכתבו על שיטת המניפולציות על כובע וחליפה וכו של הבעל. איך זה בדיוק עניינך? (מדברת לאישה ) זה שלו! והוא צריך להחליט מה ללבוש ואיך, את לא המנהלת שלו ולא אמא שלו שמלבישה אותו! ואם יש לך בעיה עם הנושא זה עבודה פנימית לשחרר, ולספוג את התגובות, כי בחרתי בבעל ולא בל בושו שהשתנה או לא.
עוד נקודה אם תלכו לקנות את הספר בצומת ספר או בסטמיצקי, סביר להניח שלא ימליצו לכם עליו גם תקראו עליו באינטרנט- דווקא הביקורות הישראליות לא מחמיאות בניגוד לשאר העולם ולא בגגל התרגום ..כי הספר דוגל בשיטה מסורתית מאוד והישראליות הגאות נבהלות מזה... הרי לדעתן אישה לא צריכה אהבה ובטחון מהבעל.. כי היא חזקה ויכולנה לבד.. קיצער, מומלץ לקריאה ממש! בכל מקרה , זה יותר זול מכל מיני קורסים וכו, רק דורש ממש עבודה פנימית..
מניסיון אמיתי- לי הציל את הנשואין!1!!

קורא העיתים

משתמש רשום
בגדול נמכר בחניות הספרים הכלליות
אם לא תמצא/י - תעדכני אותי, יש לי כמה עותקים שפשוט מושאלים כרגע
אני משאילה כמובן בשמחה, רק שצריך להמתין...

סמדר 2

משתמש חדש
קורא העיתים, אני אשמח מאוד לשאול את הספר אם יתפנה , ממש רציתי לקנות אותו ואין לי כרגע אפשרות.
זו תהיה ממש עזרה בשבילי...

אני:)

משתמש צעיר
ממליצה מאוד מאוד לכל האשכול פה ולכולם באופן כללי לקרוא את הספר" לדעת להכנע" . אל תבהלו מהשם.. ממש לא מלמד להיכנע אלא משהו אחר לחלוטין....אומרת מראש. לא מדובר בספר יהודי אחלא גוי לחלוטין אולם העקרונות שלו תואמים את עקרונות התורה ( כבר יצא לי לדבר עם רבנים ואנשי חינוך ידועים עליו) שימו לב כי יש גם קטעים טיפה חושפניים- בצורה נורמלית לחלוטין אולם לא לילדים ואנשים לא נשואים... כמובן לא מחליף את מי שצריך יעוץ או עזרה מקצועית אולם מלמד בסיס של זוגיות, במיוחד לאלה שכתבו על שיטת המניפולציות על כובע וחליפה וכו של הבעל. איך זה בדיוק עניינך? (מדברת לאישה ) זה שלו! והוא צריך להחליט מה ללבוש ואיך, את לא המנהלת שלו ולא אמא שלו שמלבישה אותו! ואם יש לך בעיה עם הנושא זה עבודה פנימית לשחרר, ולספוג את התגובות, כי בחרתי בבעל ולא בל בושו שהשתנה או לא.
עוד נקודה אם תלכו לקנות את הספר בצומת ספר או בסטמיצקי, סביר להניח שלא ימליצו לכם עליו גם תקראו עליו באינטרנט- דווקא הביקורות הישראליות לא מחמיאות בניגוד לשאר העולם ולא בגגל התרגום ..כי הספר דוגל בשיטה מסורתית מאוד והישראליות הגאות נבהלות מזה... הרי לדעתן אישה לא צריכה אהבה ובטחון מהבעל.. כי היא חזקה ויכולנה לבד.. קיצער, מומלץ לקריאה ממש! בכל מקרה , זה יותר זול מכל מיני קורסים וכו, רק דורש ממש עבודה פנימית..
מניסיון אמיתי- לי הציל את הנשואין!1!!

מצטרפת להמלצה!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...