יעוץ בענין מטבח פולימר

bityazuri

משתמש רשום
D I G I T A L
אני צריכה עצה חכמה חפרתי על עניני המטבחים והגעתי למסקנה אצלנו ששוה לי להשאר בגל נתנה לי מחיר לדעתי טוב ,
יש מטבח ענק ממש שני צדדים אחד מול השני , צד אחד 4.16 מטר וצד שני ג6.75 שחציו ארונות גבוהים
התכולת כוללת 2 קלפות של 2 מטר כל אחד אחד בשרי אחד חלבי ,
25 מגירות (בעיקר גודל 90-100 וחלק בקבוקים )טריקה שטקה לגראבוקס 2 יחידות תנור מיקרו וכו' וכן תריס וכו
אאורונות גבוהים גובה 80 ס"מ בקיצור והכל פולימר הדגם החרוט לא המסגרת הבולטת של בלום כל הנזק במחיר של 50500 אחרי דוקטוראט מחירים מחיר טוב הגיוני או שלקחת גם הצעה מנגר ? יש דברים שכדאי לדעת
כל עצה תתקבל בברכה
לגבי המגירות הציעה גם גראס במחיר של 49000 ש"ח (הפרש של 1500 פחות )
ומי שמכיר שיש אטלס בזול ויכול להמליץ על ספק נשמח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה