דרוש מידע ילד ששתה חלב בבוקר ויש לו תור לרופא שיניים עם גז צחוק

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
לבן שלי בן 5 יש לי תור אצל רופא שיניים, עם גז צחוק, והוא צריך להיות בצום 3 שעות קודם,
שהכנתי לכולם חלב הוא שתה את החלב של אחותו בטעות..
יש לי מה ללכת לרופא?
זה יהיה שעה וחצי אחרי החלב?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רופא ילדים במגן אברהם מומחה מאד פעם אמר לי שהוא נגד הצום הזה לילדים הקטנים,
מנסיון שלו במשך שנים פעמים בודדות מאד יצא שילד מעט הקיא ושאבו לו עם הסקשן לא היסטרי
על סמך דבריו אני פחות היסטרית עם הצום לפני הטיפולים במיוחד לקטנים ולא אומרת לרופאים כלום ועובר ב"ה חלק.
אני במקומך הייתי הולכת

נערך לאחרונה ב:

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לבן שלי בן 5 יש לי תור אצל רופא שיניים, עם גז צחוק, והוא צריך להיות בצום 3 שעות קודם,
שהכנתי לכולם חלב הוא שתה את החלב של אחותו בטעות..
יש לי מה ללכת לרופא?
זה יהיה שעה וחצי אחרי החלב?
הרופאה אמרה לי שאם הילד לא רגיש להקאות (כמו בנסיעות ארוכות)- אין לה שום בעיה שיאכל וישתה חופשי

רחשי הלב

משתמש מקצוען
שלושה מילדיי טופלו השבוע בגז צחוק במרפאת מכבי, לא נאמר לי מילה מראש באשר לצום נדרש, שניים מהם היו אחרי ארוחה דשנה.
הכל עבר ב"ה בשלום.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שימי לב שעם מוצרי חלב זה יותר בעייתי מכל אוכל אחר, אני קיבלתי הנחיות מהרופאה לא לתת מוצרי חלב בכלל באותו היום שבו מתבצע הטיפול, אפילו לפני שעות הצום.
אני ראיתי שיש בזה הרבה תאוריות, כל רופא מתייחס אל זה אחרת.
אני הגעתי פעם אחת אל רופאה, חיכיתי בתור עם בתי, וכשהגיע התור שלנו הרופאה שלחה אותנו הביתה בגלל שבתי לקחה "שלוק" של איגלו שעתיים לפני כן.
תקראי על זה קצת באינטרנט ותראי למה את מתחברת, זה תלוי גם באופי שלך, אם את לוקחת סיכונים או לא....

תהילתך

משתמש סופר מקצוען
המשתמש נחסם
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלנו אומרים שעה וחצי בלי אוכל

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלושה מילדיי טופלו השבוע בגז צחוק במרפאת מכבי, לא נאמר לי מילה מראש באשר לצום נדרש, שניים מהם היו אחרי ארוחה דשנה.
הכל עבר ב"ה בשלום.
כנ"ל. א"פ לא אמרו לנו מילה על צום. תמיד היה בסדר ב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה