ילד בן 3 שלא מוכן בשום אופן לקחת כדור(כתוש ומעורב בשתייה)

ERNR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לימדתי ילד בן 3 לבלוע כדור התחלנו עם משחק כשכולם בולעים עדשים (ממתק)
אפשר גם עם ההממתק גלי הנוזלי
אם הוא עדיין קיים...
מזמן לא נתקלתי בו

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרעיון של קרחונים קטנים בטעמים, מפטל נשמע לי מעולה, יותר טוב מלהכניס בשוקולד ממומס,
ולמה? כי יש תרופות שמתקלקלות במגע עם חום.
או אולי כדאי לברר.

שימי לב שילדים אחרים בבית לא יתגרו ויחליטו לטעום...

יוו

משתמש מקצוען
יש לי סרטון שהוציאו בבית חולים הדסה לילדים שמסביר איך לבלוע כדורים
אם תרצי אני יכוללה לשלוח לך
יכולה לשלוח את הסרטון?? הבת שלי בת 8 עם חום ומקיאה כל תרופה שהיא נוטלת, חייבת ללמד אותה
ליטול כדור

ניחוחות

משתמש מקצוען
יכולה לשלוח את הסרטון?? הבת שלי בת 8 עם חום ומקיאה כל תרופה שהיא נוטלת, חייבת ללמד אותה
ליטול כדור
בעיקרון הסרטון עם נשים,
אולי תרשמי לי שאת כאן ואני יעלה לך קישור לגמבו מייל
או שתביאי לי כתובת מייל

עשרת

משתמש פעיל
ממש מעניין זה נושא שגורם הרבה כאב ראש להורים,
לא חלמתי שאפשרי גם לילדים בני 3 אצלינו בגיל 7 זה היה סיוט

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תורידי כוכביות,
תרשמי לי אחרי שאת מורידה שאני ימחק את הקישור
אפשר גם? ממש אשמח
הורדתי כוכביות ועדיין חסום - קובץ שהתפרסם לציבור,
תודה רבה!

יוו

משתמש מקצוען
תורידי כוכביות,
תרשמי לי אחרי שאת מורידה שאני ימחק את הקישור
או, ממש אהבתי, הלוואי שתומר יצליח ללמד את תמר שלי....
אין מילים!!!!!!
אה, ותמחקי..

ניחוחות

משתמש מקצוען
ממש מעניין זה נושא שגורם הרבה כאב ראש להורים,
לא חלמתי שאפשרי גם לילדים בני 3 אצלינו בגיל 7 זה היה סיוט
בדרך כלל שנותנים כדורים בגיל קטן,
זה לא אקמול או נורופן,
מדובר בתרופות חיוניות שאין להשיג בסירופ ובדרך כלל נלקחים בקביעות,
ובדרך כלל צוות בית חולים מתגייס ללמד את הילד לבלוע.

זהבית87

משתמש מקצוען
בדרך כלל שנותנים כדורים בגיל קטן,
זה לא אקמול או נורופן,
מדובר בתרופות חיוניות שאין להשיג בסירופ ובדרך כלל נלקחים בקביעות,
ובדרך כלל צוות בית חולים מתגייס ללמד את הילד לבלוע.

אצלנו בית המרקחת הזמין את התרופה בסירופ בהזמנה מיוחדת במעבדה
העלות כמובן על הקופה (כ- 250 שח לבקבוק)

ניחוחות

משתמש מקצוען
אצלנו בית המרקחת הזמין את התרופה בסירופ בהזמנה מיוחדת במעבדה
העלות כמובן על הקופה (כ- 250 שח לבקבוק)
גם לנו יש תרופה שמזמינים בהכנה רוקחית,
אבל לא בכל תרופה זה אפשרי,
כמו תרופות ביולוגיות וכדו,
ובנוסף שיש תרופות שצריך לקחת בצום שכך גם אי אפשר להכניס בתוך אוכל,
רק בריאות לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה