דרוש מידע ילד בן שנתיים שנושך, מה עושים?

תלת מימד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה אני אמורה לעשות כאמא שהילד שלה חוזר נשוך?
חזר היום עם כמה נשיכות רציניות בגב:cry::eek:...
מפחדת לשלוח אותו מחר:(
הגננת טוענת שזה נורמלי ועובר (הנשיכות...כאילו שאני לא יודעת שזה עובר... לכן זה מצדיק את זה שזה קורה?)
ומשתדלת לשמור עליהם (יש כמה ילדים קשים בהתנהגות ואחד מהם שנושך הרבה)
אבל עד כמה זה הגיוני שהספיק לקבל כמה נשיכות ואף אחת לא שמה לב (לא הגננת ולא הסייעת)?
אשמח לעצות מנסיון

פוטו פיקסל

פוטו פיקסל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מה אני אמורה לעשות כאמא שהילד שלה חוזר נשוך?
חזר היום עם כמה נשיכות רציניות בגב:cry::eek:...
מפחדת לשלוח אותו מחר:(
הגננת טוענת שזה נורמלי ועובר (הנשיכות...כאילו שאני לא יודעת שזה עובר... לכן זה מצדיק את זה שזה קורה?)
ומשתדלת לשמור עליהם (יש כמה ילדים קשים בהתנהגות ואחד מהם שנושך הרבה)
אבל עד כמה זה הגיוני שהספיק לקבל כמה נשיכות ואף אחת לא שמה לב (לא הגננת ולא הסייעת)?
אשמח לעצות מנסיון
נשמע מוזר שהגננת אומרת שזה נורמלי,
אחיינית שלי הייתה גם חוזרת נשוכה, אחותי אמרה לגננת שיבדקו לילד תולעים או כינים, היה לא נעים להגיד לאמא אבל האמא ידעה שהילד נושך, וגילתה תולעים, היא כ"כ שמחה כי טיפלה בזה והילד הפסיק לנשוך.
אצלי הבן שלי גם נשך תקופה אמרו לי גם לבדוק ולא היה לו את שתיהם, הגננת אמרה שיכול להיות שזה גם בגלל שעדיין לא מבינים אותו מספיק, אז מגיע מסוג של עצבים והוא נושך, כשאמרו לו הוא הפסיק מיד. -עקבתי קצת וכנראה זה מה שהיה אצלו, נתתי לו יותר תשומת לב, וזה נחלש-הפסיק.

אבל שגננת וסייעת לא ישימו לב בכלל נשמע קצת מוגזם ומלחיץ, זה גן עירוני?/פרטי קטן?

בקבוק מים

משתמש פעיל
הבן שלי היה חוזר נשוך מהגן
וגם היה לי מוזר שהוגננת לא ידעה מזה (התקשרתי אליה ולא הבינה על מה מדובר)
לבסוף דרשתי ממנה שתשים לב וזה נפסק
תדרשי מהגננת שתשים לב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה