ילדה שלא נרדמת

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
וואי, מזדהה נואשות!!!

רעיון השום. על הגדולה ניסיתי ואל עבד, אבל אולי לשניה יעזור...
לגבי מלטונין - שאלתי בעבר את רופאת הילדים שלי על זה, והיא אמרה לי בשום אופן לא לתת.

יהושע בנמי

משתמש צעיר
וואי, מזדהה נואשות!!!

רעיון השום. על הגדולה ניסיתי ואל עבד, אבל אולי לשניה יעזור...
לגבי מלטונין - שאלתי בעבר את רופאת הילדים שלי על זה, והיא אמרה לי בשום אופן לא לתת.
מוזר מאוד, היא אמרה לך מה הסיבה לא לתת מלטונין?

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא, מיהרתי אז מאוד, ובאמת מעניין אותי. אשאל אותה בהזדמנותץ

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מלטונין הוא הורמון שמופרש בתנאי חשיכה, מעודד את העייפות ומסמן לגוף ללכת לישון.
יש אנשים שההפרשה שלו משובשת אצלם וזה גורם להם קושי להרדם. מלטונין סינטטי יכול לעזור במקרה כזה.

היות שמלטונין הוא הורמון, כדאי להשתמש בו בשיקול דעת.
לא ידוע על נזק מנטילת מלטונין סינטטי, אבל שמעתי שיש רופא שממליץ על כמה כדורים כאלו לדחיית וסת. מה שמראה שיש לו השפעה הורמונלית כלשהי על הגוף.
קשה לדעת מהן השלכות של נטילת "תוסף" כזה באופן קבוע על הגוף בעתיד, ולכן,
אם חייבים משתמשים, אבל במינימום האפשרי.
אני אישית משתמשת לילד קש"ר שבלי זה נרדם רק ב 12:00, מחלקת לשמיניות עם חותכן כדורים, וגם בודקת כל יום לגופו אם יש או אין צורך.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני השתמשתי במלטונין בזמנו לילד בן 5 וחצי שלא נרדם עד 10 בלילה ויותר,
ופשוט עזר פלאים ואחרי חצי שנה הפסקתי בהדרגה כיום הוא כמעט בן 7
ונרדם ב8 בערב

אם את מעוניינת יש לי כמה קופסאות מלטונין שנשארו לי ואני מוכרת במחיר מוזל כי אין לי מה לעשות איתן.
תשלחי לי באישי אם את מעונינת.

פרימה

משתמש רשום
לי היה אותו דבר עם הבן שלי.
עד שהתקשרתי לאחת שעובדת עם נתיב האלף בית, והיא עלתה על מה שמסתתר לו בתת מודע ומאז הוא נרדם מיד ללא שום בעיות.
בהצלחה.

תוכלי לתת יותר פרטים?
מה זה הדבר הזה?
נשמע סוג של כישוף....:eek:

יש על זה הסכמות מהרבה רבנים שזה עובד הכל על פי התורה ואין שום בעיה של כישוף.
אני התקשרתי לאחת שהיא מדברת באידיש, וזה עובד כך בערך, שאחרי שעולים על מה שמסתתר בתת מודע נותנים לך כמה מאמרי אמונה להגיד למשך מספר ימים, וזה כאילו שנמחק הקובץ בתת מודע.
כן זה נשמע מצחיק ולא אמיתי, וגם אני בתחילה חשבתי כך, אבל היום אני חסיד מושבע של זה.
המספר שלה זה 048626455.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה