התייעצות ילדה היפראקטיבית בת שנה ורבע

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי ההגדרה היפראקטיבית- נגדיר את זה כך- אם היא הייתה בת 5 היו מגדירים אותה היפראקטיבית. אלא שהיא רק בת שנה ורבע.
מכירה ילד חמוד בן חמש שבגיל 3 שבועות, בגיל 7 שבועות, בגיל 9 חודשים, בגיל 11 חודשים, בגיל שנה וחצי וכו'- כל רופא שראה אותו אמר טוב, הוא היפר-אקטיבי בהמשך תביאו לו ריטלין.
רק להמחשה- בגיל 9 חודשים הוא שבר את הרגל מטיפוס לא מוצלח ולקח יומיים להבין שנשברה לו הרגל כי במקום לשבת ולבכות הוא פשוט למד לקפוץ על רגל אחת וזה היה כ"כ מגניב ולקח זמן להבין שהוא לא מניח את הרגל על הרצפה וכל מגע ברגל הזו מקפיץ אותו בזעקה
היום הוא לא היפר אקטיבי. כן עם מרץ ופעיל, אבל ממש לא היפרי.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היא ממש לא שבעה מבקבוק.
להאכיל על הרצפה ודי? נו נו, אולי.
אולי יקל עלייך זה פשוט להפנים שלוקח הרבה זמן ללמוד לאכול וזה נורמלי לאכול ככה בשלב הזה
ביס פה, ביס שם, (ביס בכל העולם...)
אוכל לפי הטף- זה בדיוק זה

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ואז את מציעה להביא לה אוכל. ו-?
אני מושיבה אותה בכסא תינוק, נותנת לה על המגש אוכל, היא אוכלת- אם יושבים לידה ממש- שלוש ביסים, אם היא יושת במרחק 30 ס"מ- שליש ביס, וקמה. אני מושיבה אותה בחזרה- שוב אחרי כמה שניות. ככה 3-4 פעמים. עד שנמאס לי ואני מורידה אותה לרצפה עם האוכל.

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
אם הבקבוק לא מגיע אחרי הארוחה היא נשארת עצבנית
אז הבקבוק בעצם משלים לה את הארוחה? (כעין קינוח- מכירה עוד ילדים כאלו, שלא מסוגלים לסיים ארוחה בלי מטרנה...)
אגב, את כותבת שהיא קטנטנה במשקל, אז, במצב כזה את יכולה לגרום לה לאכול ולשבוע יותר- פשוט להסמיך יותר (בהדרגתיות לאט לאט) את המנה בבקבוק ע"י דייסות/ קוואקר טחון/ טחינה גולמית - טעים מאוד ובריא מאוד- עושה טעם של חלווה...
אולי זה יגרום לה לעלות במשקל...

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אני מושיבה אותה בכסא תינוק, נותנת לה על המגש אוכל, היא אוכלת- אם יושבים לידה ממש- שלוש ביסים, אם היא יושת במרחק 30 ס"מ- שליש ביס, וקמה. אני מושיבה אותה בחזרה- שוב אחרי כמה שניות. ככה 3-4 פעמים. עד שנמאס לי ואני מורידה אותה לרצפה עם האוכל.
אוקי.
ומה מפריע לך בזה שהיא אוכלת ככה?
אולי תקציבי שטח לזה שאת מסכימה שיתלכלך וככה תהיי רגועה יותר?
ככה זה ילדים.. מלכלכים!
גם אצלי שאוכלים יפה על השולחן תמיד בסוף הארוחה אני חייבת לעשות ניגוב סביב השולחן, הכיסאות, והשולחן עצמו
תמיד תמיד יהיה ליכלוך
השאלה אם יש לך כח למאבקים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה