התייעצות ילדה בת 6 נפצעה בכיתה

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קרובת משפחתי בת 6 החליקה בכיתה על רצפה רטובה ושברה 2 שיניים והוזקקה לעקור אותם, אפשר לתבוע על דבר כזה? זה כדאי (מבחינת סיכוי לפיצוי וגם זה מוסד חרדי אולי יסבך אותם?) ואם כן איך?

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דרך ההנהלה תובעים את הביטוח?
יש סיכוי טוב לפיצוי? מישהו יודע מנסיון? תןדה רבה

סמולטוק

משתמש מקצוען
אני ביררתי בזמנו על ביטוח תלמידים וקבלתי תשובה שמכסה רק אם הילד נעדר מהלימודים מעל 30 יום או חלילה חלילה מקרה מוות...
מעבר לזה הביטוח לא מכסה כלום.
אולי בכל מקום הכיסויים שונים.

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עד כמה שזכור לי משרד החינוך ביטל לאחרונה את הביטוחי שיניים לתלמידים

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
יש תביעה בשביל עלות הטיפול
הטיפול צריך להיות במקומות בהסדר עם חברת הביטוח
כמדומני שהיום העבירו את טיפולי השיניים לאחריות הקופ"ח
תבדקו היטב
וגם תעשו חיפוש כאן באתר, היו כמה אשכולות בענין השיניים
ובטח לאנשים שם יהיה נסיון עדכני וטוב בענין.

תביעה נוספת היא לפיצוי/ נזק (כמו נסיעות/ חופשה מהעבודה / עוגמת נפש וכו)
ולזה אין כיסוי ביטוחי אלא אם הילד החסיר תקופה משמעותית

*כל הנ"ל לפי הבנתי. אבל תבדקו היטב את הענין.

חני101

משתמש פעיל
כל ילד מגיל הגן ועד גיל 18 מבוטח עפ"י חוק בפוליסה ביטוח תאונות אישיות. ילד שנפגע באירוע תאונתי כלשהו בגן ובבית ספר או בכל מקום אחר, בכל שעות היממה, בכל ימות השנה (כולל חופשים) זכאי לפיצוי כספי בהתאם לפוליסה. במקרים רבים ניתן לקבל פיצוי כפול בגין אותו אירוע.

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל ילד מגיל הגן ועד גיל 18 מבוטח עפ"י חוק בפוליסה ביטוח תאונות אישיות. ילד שנפגע באירוע תאונתי כלשהו בגן ובבית ספר או בכל מקום אחר, בכל שעות היממה, בכל ימות השנה (כולל חופשים) זכאי לפיצוי כספי בהתאם לפוליסה. במקרים רבים ניתן לקבל פיצוי כפול בגין אותו אירוע.
הביטוח בעצם רק מממן את טיפול השיניים וזהו זה? ומה זה פיצוי כפול? אם אפשר לפרט יותר ואיך עושים את זה תודה

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

ריחיים

משתמש פעיל
ישנו עו"ד בשם עופר דהאן שמומחה בתביעות נזיקין וברשלנות רפואית וכן בהרבה מקרי פציעה.
לכן, אם נפלתם, נפצעתם, וכדו' תמיד כדאי לבדוק מולו . יש באמתחתי כמה סיפורים של אנשים שקיבלו כסף דרכו (הוא לוקח אחוזים על הצלחות)
ולדוג' סיפור אחד: בחורה טיפסה במתנ"ס על שולחן שהיה רטוב כדי לתלות משהו ,לפתע היא הרגישה שהשולחן הולך לקרוס אז היא קפצה לרצפה בצורה לא טובה שגרמה לה לקרוע את הגיד.- המשפחה פנתה לעו"ד וקיבלה סכום כסף יפה -(הם לא אמרו לי כמה אלא רק אמרו תודה שהפניתי אותם והכסף הגיע בדיוק ביום שהיו על סף יאוש עקב הוצאות אירושי הבן כך שאני מאמינה שמדובר בכמה אלפים)
כמו"כ מכירה כאלה שקיבלו 20,000 ויותר ולא מדובר על חבלות חריגות במיוחד
מצרפת פה את המספר שלו ואם אכן נעזרתם שתפו כאן לתועלת הכלל - עו"ד עופר דהאן :03-9732255 050-7418477
רפו"ש .

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני לא יודעת מה היום, אבל אני לפני 17 שנה בערך נפלתי בבית ספר ושברתי שן,
הלכתי לרופא שיניים מסויים שהשלים לי בחינם (של הביטוח),
לא יודעת מה קורה היום, אבל אצלי זה היה על ביטוח התלמידים שמשרד החינוך עושה לכל תלמיד...

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
(מבחינת סיכוי לפיצוי וגם זה מוסד חרדי אולי יסבך אותם?) ואם כן איך?

אחותי נפלה בבית ספר ונפגעה (עם השלכות לכל החיים (אחוזי נכות) אמא שלי התלבטה אם לתבוע את הביטוח כדי שלא יזיק לבית ספר והמנהלת אמרה לאמא שלי תתבעי זה לא מזיק לבית ספר בכלל
תתקשרו לבית ספר תשאלו אותם ישר ואם תחליטו לתבוע הבית ספר יגיד לכם איך

אברך

משתמש פעיל
1. המוסד לא ניזוק מזה.
לא הוא בעל הפוליסה, אלא העירייה.

2. גם על שיניים מקבלים, השאלה היא כמה.
המזכירות במוסד אמורה לדעת הרבה בתחום.

שיינדי 10

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש ביטוח תלמידים על טיפולי שיניים. אני טיפלתי בעבר דרכם בשיניים שבורות.
זה הטלפון של אגף הביטוח במשרד החינוך:
02-5602276
וזה הטלפון של החברה שטיפלה בזה שנה שעברה: 03-9778000

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
קרובת משפחתי בת 6 החליקה בכיתה על רצפה רטובה ושברה 2 שיניים והוזקקה לעקור אותם, אפשר לתבוע על דבר כזה? זה כדאי (מבחינת סיכוי לפיצוי וגם זה מוסד חרדי אולי יסבך אותם?) ואם כן איך?
עצם זה שהתאונה התרחשה בכיתה- במוסד הלימודים הביטוח תלמידים חייב לשלם.
המוסד צריך למלא טופס תאונת תלמיד
וכל זה רק אם ההורים שילמו את האגרת ביטוח השנתית.
אפשר להוציא על כך הרבה כסף
בבחינת המוסד עם הכל תיקני אין סיבה לסיבוכים כלל, אך אם יש להם בעיות תיקניות זה באמת בעיה

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש סיכוי טוב לפיצוי? מישהו יודע מנסיון? תןדה רבה

אני לפני 10 שנים נפלתי - נשברו לי 2 השינים הקדמיות ונחתכו לי השפתים ,
הבטוח הפנה אותנו למרפאה מסוימת שעשתה לי הכל בחינם עקרה לי את השינים ועשתה לי שתל ,
ניסיתי אז לתבוע פיציים הצלחתי אבל קבלתי קצת משהו כמו
אלף - אלפיים שח .

אידינע

משתמש מקצוען
אם השיניים היו שיניים קבועות, היא עשויה לקבל על כך תשלום (זה סוג של אחוזי נכות)
שווה לפנות לבית הספר ולברר.
אפשר גם לפנות לרשות שבה אתם מתגוררים, שיתנו לכם פרטים של החברה המבטחת.

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם השיניים היו שיניים קבועות, היא עשויה לקבל על כך תשלום (זה סוג של אחוזי נכות)
שווה לפנות לבית הספר ולברר.
אפשר גם לפנות לרשות שבה אתם מתגוררים, שיתנו לכם פרטים של החברה המבטחת.
גם אחרי 17 שנה? ;)
נפלתי בכיתה ג' (גיל 8), שברתי שן קבועה קידמית,
בכיתה ה' (גיל 10) השלימו לי אותה אצל רופא שיניים של הביטוח,
לפני חצי שנה נפלה לי ההשלמה (גיל 27) והייתי צריכה להשלים אותה שוב, יכלתי להוציא את זה גם מהביטוח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה