ילדה בת 4 שנשארה בבית עם אמא

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarigold5;1495553:
ועכשיו ברצינות, אני מנסה לראות כמה אפשר להוציא מהחלון שיש לי ואיך הכי מוצלח למקם את המצולם.
תודה.
נסי להחזיר אור באמצעות רפלקטור גדול (קאפה, סדין בהיר), בסמוך למצולם מהצד הנגדי לחלון.

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אחינועם;1495781:
נסי להחזיר אור באמצעות רפלקטור גדול (קאפה, סדין בהיר), בסמוך למצולם מהצד הנגדי לחלון.

נראה לי שזה יהרוס את המסתוריות שיש בתמונה הזאת

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אחינועם;1495781:
כן, השתמשתי ברפלקטור.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אפרת 10;1495794:
נראה לי שזה יהרוס את המסתוריות שיש בתמונה הזאת
האור שחוזר מהרפלקטור לא חזק כמו האור שמגיע מהחלון.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarigold5;1495797:
כן, השתמשתי ברפלקטור.
אז מה עוד אפשר להציע לך :)
אולי משהוא דרמטי, בסיגנון 'תאורת חלון' (תאורה חד צידית), ע"י חסימה של האור המגיע מקירות החדר, או לחילופין לצלם בחדר גדול וכך לא יהיו החזרי אור משמעותיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה