יישורים ושאר ירקות

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י mig;1039901:
אגב רבקה,
התמונה בפרופיל sRGB ואם כל זה היא עלתה בגוונים שונים מאשר אצלי.
יש לך אולי מושג מה עוד יכול להיות.
כן, יש לי מושג. היא לא בפרופיל sRGB, היא בפרופיל Adobe RGB.
זה מדהים איך בכל פעם שמישהו אומר לי שהתמונה בפרופיל sRGB ובכל זאת הצבעים לא נכונים - מסתבר שהפרופיל הוא דווקא זה שלא נכון.
שימי לב, כשאת בודקת באיזה פרופיל התמונה את צריכה להיכנס ל-convert to profile ולא ל-color setting. בסטינגס זה פשוט אומר לך מה ברירת המחדל של הפוטושופ, או משהו כזה.

קבצים מצורפים

• Adobe RGB.jpg
    KB 282.5 · צפיות: 7

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י tamiro;1039930:
ובתמונה ההיא אם תיישרי את התמונה לפי המים
כשלא יהיו עמודים בפריים הילדה עדיין תהיה ישרה.
היא לא! היא עומדת באלכסון. אתם סתם לא שמים לב.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;1040187:
היא לא! היא עומדת באלכסון. אתם סתם לא שמים לב.

רבקה את מעייפת....
הילדה שלך כנראה לא מכויילת

:rolleyes:

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;1040186:
כן, יש לי מושג. היא לא בפרופיל sRGB, היא בפרופיל Adobe RGB.
זה מדהים איך בכל פעם שמישהו אומר לי שהתמונה בפרופיל sRGB ובכל זאת הצבעים לא נכונים - מסתבר שהפרופיל הוא דווקא זה שלא נכון.
שימי לב, כשאת בודקת באיזה פרופיל התמונה את צריכה להיכנס ל-convert to profile ולא ל-color setting. בסטינגס זה פשוט אומר לך מה ברירת המחדל של הפוטושופ, או משהו כזה.

ברור שנכנסתי לקונוורט,
וSRGB זה הברירת מחדל שלי בד"כ.

בכל תודה כבר אתמול בדקתי את זה שוב וסידרתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה