ייצוא סרגל מותאם אישית

בר בי רב

משתמש פעיל
רציתי לשאול אם יש לי מאקרו בוורד ומופיע האייקון שלו גם בסרגל כהתאמה אישית, האם יש אפשרות לייצא את הכל וליצור לזה תוכנת התקנה?
והנה יש לי אפשרות לייצא את המאקרו כקובץ "תבנית" בנפרד, ואת ההתאמה האישית של הסרגל בנפרד, ולאחר מכן במחשב של החבר להכניס את התבנית במקום הנכון (מפתחים>תוספות>הוספה>אישור), ולאחר מכן את קובץ ההתאמה האישית במקום הנכון (קובץ>אפשרויות>יבא>אישור), ואז הכל עובר כמו שהיה במחשב הראשון.
אבל האם מישהו יודע איך מכלילים את כל פעולות אלו שכולם יהיו כלולים בקובץ אחד, שכשמפעילים אותו יהיה מופעל הכל אוטומטית, ולאחר הרצת הקובץ התקנה - ממילא אוטומטית תכנס התבנית למקומה הנכון, וכן ההתאמה האישית תהיה כמו שאמורה להיות.
קישור גם יעזור

נערך לאחרונה ב:

בר בי רב

משתמש פעיל
לבינתים אמר לי מתכנת בחיר שיש אפשרות לעשות תוכנה לקובץ התבנית, מכיון ואין ההתקנה כאן אלא הכנסת הקובץ לתיקיית התבניות.
עכשיו אשמח לשאול את המומחים שאלה כזו:
א. האם ניתן לכלול את ייצוא ההתאמות האישיות בקובץ התבנית (כלומר שכשמתקינים את התבנית יהיה מותקן אוטומטית גם הסרגל).
ב. האם יש איזה אפשרות במקום לייבא את הסרגל המותאם אישית דרך כלי הייבוא, - במקום זה רק להכניסו לתיקיה מסויימת וזהו?
(ואז אפשר כבר למצוא לזה תוכנת התקנה)
תודה לכל המומחים העונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה