כללי ייצוא מצגת עם הטמעת פונטים

m.m.m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם מישהו יודע איך שומרים מצגת (לא כוידיאו) באופן כזה שכשאני יפתח אותה במחשב אחר בו אין את הפונטים שבמצגת, הפונטים ישארו?
(מישהו אמר לי שיש אפשרות לשמור את המצגת באופן כזה שיפתחו אותה זה ישר יכנס למצגת ואז גם הפונטים מוטבעים אבל אני לא יודע איך שומרים את זה ככה..)
תודה מראש!

m.m.m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה! אבל אני צריך שהמצגת תשאר כמצגת (מעברים אפקטים ושקופיות)..

xl3391

משתמש מקצוען
אם מישהו יודע איך שומרים מצגת (לא כוידיאו) באופן כזה שכשאני יפתח אותה במחשב אחר בו אין את הפונטים שבמצגת, הפונטים ישארו?
(מישהו אמר לי שיש אפשרות לשמור את המצגת באופן כזה שיפתחו אותה זה ישר יכנס למצגת ואז גם הפונטים מוטבעים אבל אני לא יודע איך שומרים את זה ככה..)
תודה מראש!
קובץ>אפשרויות>שמירה
לסמן למטה V ב 'הטבע גופנים בקובץ'.
אם מי שמקבל את הקובץ גם צריך לערוך אותו ולהשתמש בהם אז צריך לסמן גם את 'הטבע את כל התווים' אם רק צריכים לצפות אז להשאיר את האפשרות הראשונה 'רק את התווים שבשימוש במצגת'.

xl3391

משתמש מקצוען
רק לשים לב שישנם גופנים שמי שיצר אותם קבע שלא ניתן להטביע אותם, אז מאוד תלוי גם בסוג הגופן שרוצים להטביע.
אפשר לראות ע"י לחיצה על הגופן (בלוח הבקרה>גופנים) ולראות איך הוא מוגדר.

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
(סליחה על ההקפצה)
מותר לעשות את זה עם פונטים מפונטביט לדוגמא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה