ייעוץ תעסוקתי

רונית2019

משתמש רשום
מנוי פרימיום
שלום
אשמח להתייעץ איזו דרך הכי טובה למצוא מה מתאים לי מבחינה תעסוקתית ,מה אני יאהב לעשות ? יש כל מי דברים כמו אבחון תעסוקתי ,גרפולוגיה , אני ממש אובדת עצות ניסיתי כל מיני עבודות אבל לא מרגישה סיפוק מהן ולא אושר ..
רוצה לעשת שינוי בחיים ולא יודעת מה הכיוון ..
תודה רבה

כגרפולוגית מוסמכת מטעם המרכז הישראלי לגרפולוגיה אני יכולה לומר לך שפונים אלי לקוחות לקבלת הכוונה לקראת לימודי מקצוע ולהכוונה מקצועית. הדו"ח הגרפולוגי מציג את התחומים בהם הם טובים ובכך מכוון אותם למקצועות מתאימים. הלקוחות יוצאים מרוצים ומרגישים שמישהו עשה להם סדר.
חשוב להבין שערכת גרפולוגיה מתייחסת למגוון תחומים ולכן המידע המתקבל הוא מקצועי ביותר.

א.גוטמן

משתמש רשום
שלום
אשמח להתייעץ איזו דרך הכי טובה למצוא מה מתאים לי מבחינה תעסוקתית ,מה אני יאהב לעשות ? יש כל מי דברים כמו אבחון תעסוקתי ,גרפולוגיה , אני ממש אובדת עצות ניסיתי כל מיני עבודות אבל לא מרגישה סיפוק מהן ולא אושר ..
תודה רבה
אם את גרה בבני ברק
את יכולה לעשות מבחן תיל ואז יש לך פגישה אם יועצת זה בהכוון תעסוקתי

מקפיצה

משתמש מקצוען
כגרפולוגית מוסמכת מטעם המרכז הישראלי לגרפולוגיה אני יכולה לומר לך שפונים אלי לקוחות לקבלת הכוונה לקראת לימודי מקצוע ולהכוונה מקצועית. הדו"ח הגרפולוגי מציג את התחומים בהם הם טובים ובכך מכוון אותם למקצועות מתאימים. הלקוחות יוצאים מרוצים ומרגישים שמישהו עשה להם סדר.
חשוב להבין שערכת גרפולוגיה מתייחסת למגוון תחומים ולכן המידע המתקבל הוא מקצועי ביותר.
באיזו עיר את מקבלת?
גם אני מתעניינת בתחום, מעניין אותי לשמוע איך ניתן לפנות אליך

ג.ב.

משתמש צעיר
קופצת על האשכול....
איפה אפשר לעשות מבחן תיל? אני גרה בצפון.

שלום
תודה רבה

באיזו עיר את מקבלת?
גם אני מתעניינת בתחום, מעניין אותי לשמוע איך ניתן לפנות אליך
את ערכת הגרפולוגיה ניתן לקבל במייל ולכן ניתן לפנות אלי מכל מקום בארץ
לנוחותך אני רושמת את כתובת המייל שלי כדי שתוכלי לפנות לקבלת ערכה במייל.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

עבמית

משתמש פעיל
קופצת על האשכול....
איפה אפשר לעשות מבחן תיל? אני גרה בצפון.
מבחן תיל דווקא או שאבחון פסיכוטכני אחר גם אפשרי?
כי במרכזי כיוון/ מפתח יש אפשרות לעשות אבחון פסיכוטכני במחיר סמלי.
לגבי מבחן תיל, תבדקי במכון נועם.

ג.ב.

משתמש צעיר
המבחן של מפתח לא מספיק.
בעלי עשה לפני כמה שנים וזה לא נתן לו כלום.
אנסה לבדוק במכון נועם.

הייטק

משתמש חדש
אני יועצת תעסוקתית בשיטת המרפולוגיה - אבחון לפי תווי פנים. מקבלת במודיעין עלית. 0522313612 אילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה