עזרה ייעוץ זוגי - דחוף

מצב
הנושא נעול.

מרחבית

משתמש מקצוען
וכן האישה כל הזמן מרצה את כל העולם ואשתו.. זאת אומרת בלעדיה
אכן לרצות כל הזמן זו בעיה.
כי לתת - זה ממלא. לרצות - זה מרוקן.
ובהחלט חשוב שאשה תהיה מודעת גם לצרכים של עצמה, ותתחשב גם בעצמה.

נערך לאחרונה ב:

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
משום מה מגברים אני פחות שומעת שהאשה לא מבינה אותם.
ברור, הגברים אשמים בהכל ... ואכמ"ל ....
לגבי עצם הטענה:
ברור שלא תשמעי מגברים כי את אשה ולכן את שומעת מנשים
אבל כבר מישהו כתב שלגברים יש נושאים אחרים פחות את הנקודה הזו, שגם זה לא ממש ממש נכון, אבל בהחלט יש להם דברים אחרים יותר דומיננטים בחיי הנישואין מאשר לאשה

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לגבי עצם הטענה:
אבל כבר מישהו כתב שלגברים יש נושאים אחרים פחות את הנקודה הזו, שגם זה לא ממש ממש נכון, אבל בהחלט יש להם דברים אחרים יותר דומיננטים בחיי הנישואין מאשר לאשה
אני שומעת גם גברים.
ואני אשמח לדעת את הנקודות שמפריעות להם תוכלי לפרט?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לגבי עצם הטענה:
הן ממש לא האשימו, טעות!

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
לא יודעת איך לכתוב את זה, אני שומעת מחברות קרובות משפחה לקוחות וכו', שאת הבעל לא מעניין איך היא מרגישה
ומה בדיוק היא צריכה,
חמור ביותר!!
ושהוא מבחינתו עושה הכל וזה רק בראש שלה! (וכמובן שהוא בעל טוב) ברור שיש כאן תקשורת לקויה וחסרה של בני הזוג.
לפעמים זה נכון, ולפעמים לא. כשמגיעים לרמה כזו זה בהחלט מלמד על חוסר תקשורת ושיש דברים עמוקים יותר ששם הוא לא מספיק.
אם לא הבנת מה כוונתי שמה זה אומר שאשה עושה הכל, זה בתחושה שלה כלומר של הנשים לעיל
מקווה שהובנתי.
הבנתי ולא הבנתי הלכו לים, הבנתי טבע, מי נשאר? :unsure:

אם התכוונת שאשה עושה הכל במישור המעשי והכלכלי ולא הזוגי אז נכון כיום הנשים עובדות קשה מעבר ליכלתן.
כי לצערנו היוצרות התחלפו (מי זה למען ה' המחולל הזה שהיפך את רצון ה' ועשה את הנשים שרי חוץ ואת הגברים שרי פנים אם כי לא תמיד??).

במישור הזוגי - זה תלוי בכל זוג וזוג.

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חסר??????? אבל א"א לדמות מאחד לשני...
באופן כללי הצרכים בין בעל לאישה שונים.
חבל שלא מלמדים את זה.
פעם שמעתי הרצאה של הרב לסרי בעניין הבגדים
ואני פשוט רואה את זה מול העיניים ולא יודעת אם לבכות או לצחוק (לא ממקרה שלי ,למזלו של בעלי אני בכלל לא מוצאת בגדים.)

נערך לאחרונה ב:

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
באופן כללי הצרכים בין בעל לאישה שונים.
חבל שלא מלמדים את זה.
היה מאוד חכם ומועיל
שכמו שיש הדרכה לפני החתונה - כך תהיה הדרכה חצי שנה אח"כ
כי יש המון דברים שפחות אפשר להבין לפני החתונה
ובעיקר יש דברים שלא נכון לדבר עליהם - בשביל לא לתת לה/ו בראש כל מיני דברים, כי לכל זוג התנאים שלו והניסיונות שלו - ורק אחרי תקופה שמכירים ויודעים אפשר לתת יותר דוגמאות

מרחבית

משתמש מקצוען
אז באמת הגיע הזמן שיכניסו את זה בהדרכת חתנים וכלות
יש מדריכים ומדריכות שיותר מלמדים דברים מהסוג הזה, ויש שלא.
מאוד חשוב לברר היטב מי המדריך או המדריכה.
כמובן, אין אפשרות להאריך המון במסגרת הדרכת חתנים וכלות.
אך מי שהוא בריא בנפשו, ובנוסף גדל בתנאים רגשיים טובים - הידע שהוא מקבל ממדריכים שמסבירים על הצרכים של הצד השני - ועל איך להתחשב בזה - יכול לעשות הבדל משמעותי ביותר בחיים שלהם!

זמני בעולם

משתמש מקצוען
היה מאוד חכם ומועיל
שכמו שיש הדרכה לפני החתונה - כך תהיה הדרכה חצי שנה אח"כ
כי יש המון דברים שפחות אפשר להבין לפני החתונה
ובעיקר יש דברים שלא נכון לדבר עליהם - בשביל לא לתת לה/ו בראש כל מיני דברים, כי לכל זוג התנאים שלו והניסיונות שלו - ורק אחרי תקופה שמכירים ויודעים אפשר לתת יותר דוגמאות
לגמרי. כמו ריענון נהיגה. אני עשיתי את זה. הלכתי אחרי כמה שנים להדרכה מסויימת, מאד הוסיף לי.

אבא1

משתמש פעיל
על זה אין חולק
שאלתי הייתה אז למה האישה?
תמיד היא זו שצריכה לקחת על עצמה הכל?
שיקום המטפל הגברי הראשון וימציא שיטה כזאת לגברים
ולא יודעת למה מרגיש לי ממה שאני רואה סביבי שנשים היום כבר עובדות יותר מכוחן, ואני מתכוונת בנושא הזה
כל הזמן מתנצלות על עצם קיומן.
הגיע הזמן לומר את האמת, לנשים הזוגיות חשובה הרבה יותר מלגברים! (שהם אלופי התירוצים)
אני כגבר עוקב מהצד אחרי הדיון ומחייך, אתן לא מודעות למהפכה המטורפת שיש בתחום,
אנחנו כבר במקום אחר לגמרי,
המהפכה התחילה על ידי השיעורים של הרב סטפנסקי, מיועד לגברים, שמעמיד בצורה מדהימה איך כל גבר אמור לקחת אחריות מלאה על אשתו והבית בכלל, זה היום הדבר שמדובר ביותר בעולם הכוללים, אפשר לשמוע קטעים מתוך השיעורים בשלוחה 2 המספר של הקו שלו הוא 0747962430

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
אני כגבר עוקב מהצד אחרי הדיון ומחייך, אתן לא מודעות למהפכה המטורפת שיש בתחום,
אנחנו כבר במקום אחר לגמרי,
המהפכה התחילה על ידי השיעורים של הרב סטפנסקי, מיועד לגברים, שמעמיד בצורה מדהימה איך כל גבר אמור לקחת אחריות מלאה על אשתו והבית בכלל, זה היום הדבר שמדובר ביותר בעולם הכוללים, אפשר לשמוע קטעים מתוך השיעורים בשלוחה 2 המספר של הקו שלו הוא 0747962430
יבואו הנשים ישמעו את הקו ויגידו לבעליהן שהאזנה לקו הנ"ל לא תזיק להם..
ואז יתחיל פה שישו ושמחו וחד גדיא בלתי נגמר.. ושוב נתחיל לחפש להם יועץ נישואין..... ;)

שאלת אגב - מיהו הרב סטפנסקי?

זה בתשלום?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה