ייעוץ בתכנון מטבח

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
היי, אני אדריכלית מתחילה ומתכננת כעת מטבח ללקוחה. אשמח לקבל הערות לשיפור על התכנית. מצרפת 2 אופציות. הלקוחה מעוניינת באופציה ב. האם היא אופציה טובה לדעתכן? וכן מה ניתן לשפר בה?

קבצים מצורפים

• מטבח - אופציה א.pdf
    KB 86.7 · צפיות: 58
  • מטבח - אופציה ב.pdf
    KB 86.2 · צפיות: 55

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תעלי פתוח יהיה יותר נוח לעזור לך.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה ב' הרבה יותר מוצלחת מהראשונה.
מה גודל המקרר? יש להם מקרר קטן?
מה יש בפינות? (בפינה של השיש את יכולה לעשות ארון מיקסר, ואם תחליפי בין המקרר לתנורים, תוכלי בפינה של הארונות לדחוף אחסון לכלי פסח)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תעלי את כל התכנית שנראה איך זה יושב על שאר הבית

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
1664314445783.png

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מדובר בדירת קבלן בשלבי סיום הבניה

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה ב' הרבה יותר מוצלחת מהראשונה.
מה גודל המקרר? יש להם מקרר קטן?
מה יש בפינות? (בפינה של השיש את יכולה לעשות ארון מיקסר, ואם תחליפי בין המקרר לתנורים, תוכלי בפינה של הארונות לדחוף אחסון לכלי פסח)
ארון למיקסר בפינה חשבתי (אכן לא ציינתי זאת) וארון לפסח רעיון. תודה

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה יותר חשוב להם?
משטחי עבודה?
אחסון?
מומלץ להשוות למה שיש היום ולבדוק ממה יש להם מספיק, מה היו רוצים יותר מהיום ומה הדברים שלא נוחים להם היום ורוצים לשנות ממש (לדוג' פינת אוכל קרובה למקרר/מזווה/נפרדת לחלוטין מאזור העבודה וכו')
האם חשוב להם מייבשי כלים? ולכן באופציה א שמת את הכיורים ממש צמוד לפינה? אבל באופציה ב יש כיור ללא מייבש כלים.
אני מאד אוהבת מזווים רחבים ולא עמוקים כמו באופציה א'
סתם שאלה- למה בא' יש בין הצדדים רווח של 130 ובב' יש 125? נתת עומק גדול יותר בגלל המקרר?
למקרר אני ממליצה יותר מ90. המקררים הצרים הולכים ונעלמים מהשוק. (וגם-אולי בעתיד ירצו רחב)

דרדס:)

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יותר אהבתי את אופציה א',
אבל תבדקי מה עם הכיריים שם, נראה לא כ"כ בטיחותי שזה נמצא איפה שיושבים לאכול.

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דעתי נוטה לאופציה א.
בגלל משטחי העבודה, בגלל המבנה ובגלל הקרבה למסדרון.
אבל..

תחליפי בין המזווה למקרר ותעשי למזווה פתיחה מהצד.
את הכיריים - תמקמי מתחת לחלון צמוד לפינה.
את הכיור החלבי - במרכז הפנימי של האי.
את הכיור הבשרי - 70 ס"מ מהקיר הימני
להוריד את הקיר התקוע
צריך מקרר SBS כדי שלא יחסום.
את הכיור שבמעבר הייתי מכניס על חשבון אורך האמבטיה

בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מה יותר חשוב להם?
משטחי עבודה?
אחסון?
מומלץ להשוות למה שיש היום ולבדוק ממה יש להם מספיק, מה היו רוצים יותר מהיום ומה הדברים שלא נוחים להם היום ורוצים לשנות ממש (לדוג' פינת אוכל קרובה למקרר/מזווה/נפרדת לחלוטין מאזור העבודה וכו')
האם חשוב להם מייבשי כלים? ולכן באופציה א שמת את הכיורים ממש צמוד לפינה? אבל באופציה ב יש כיור ללא מייבש כלים.
אני מאד אוהבת מזווים רחבים ולא עמוקים כמו באופציה א'
סתם שאלה- למה בא' יש בין הצדדים רווח של 130 ובב' יש 125? נתת עומק גדול יותר בגלל המקרר?
למקרר אני ממליצה יותר מ90. המקררים הצרים הולכים ונעלמים מהשוק. (וגם-אולי בעתיד ירצו רחב)
תודה על חוו"ד(y). משטחי עבודה ומקום אחסון חשוב מאוד לכולם נראה לי. ואני חושבת שזה בא לידי בשני האופציות. הדברים שהיו חשובים ללקוחה: מייבשי כלים, מזווה, עדיפות לכיורים מופרדים... ומה שהיה נראה שהכי חשוב לה זה כמה שפחות לגנוב מהסלון. היא גם מעדיפה שלא יראו את הבלאגן של המטבח יותר מדי. אבל נראה לי שמעדיפה לוותר על מטבח סגור לטובת חלל גדול ופתוח יותר.
לגבי הרווח באופציה ב, זה בעיקר בגלל שרציתי לגמור את האי עם הקיר הקיים. אז הכנסתי את משטח השיש החלבי יותר למעלה וזה כמובן גם יותר מסתדר עם המקרר. 125 ס"מ זה תקין? עדיף להגדיל את הרווח על חשבון המראה האסטטי?

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
יותר אהבתי את אופציה א',
אבל תבדקי מה עם הכיריים שם, נראה לא כ"כ בטיחותי שזה נמצא איפה שיושבים לאכול.
היא בכל מקרה רוצה את הדלפק נמוך יותר מהשיש. אז לא נראה לי שאמורה להיות בעיה עם זה

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
דעתי נוטה לאופציה א.
בגלל משטחי העבודה, בגלל המבנה ובגלל הקרבה למסדרון.
אבל..

תחליפי בין המזווה למקרר ותעשי למזווה פתיחה מהצד.
את הכיריים - תמקמי מתחת לחלון צמוד לפינה.
את הכיור החלבי - במרכז הפנימי של האי.
את הכיור הבשרי - 70 ס"מ מהקיר הימני
להוריד את הקיר התקוע
צריך מקרר SBS כדי שלא יחסום.
את הכיור שבמעבר הייתי מכניס על חשבון אורך האמבטיה

בהצלחה
החלפת המקרר עם המזווה - רעיון מצוין.
אהבתי גם את הרעיון של הכיור ע"ח אורך האמבטיה, אך לא בטוחה שזה הפיך עדיין. לדעתי האמבטיה כבר בנויה... לא נראה לי שהיא תשנה עכשיו.
לגבי הקיר עם הכיור, לא בטוחה שניתן להוריד. לדעתי יש שם עמוד, אבל זה בהחלט משהו ששווה לבדוק...
לגבי הכיורים, חשוב לה מייבשי כלים. אני תוהה האם נכון ללכת על מייבשי כלים גם במחיר של שיש חלבי קטן מאוד?
וכן מה זה מקרר sbs?
אודה לתשובתך

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
החלפת המקרר עם המזווה - רעיון מצוין.
אהבתי גם את הרעיון של הכיור ע"ח אורך האמבטיה, אך לא בטוחה שזה הפיך עדיין. לדעתי האמבטיה כבר בנויה... לא נראה לי שהיא תשנה עכשיו.
לגבי הקיר עם הכיור, לא בטוחה שניתן להוריד. לדעתי יש שם עמוד, אבל זה בהחלט משהו ששווה לבדוק...
לגבי הכיורים, חשוב לה מייבשי כלים. אני תוהה האם נכון ללכת על מייבשי כלים גם במחיר של שיש חלבי קטן מאוד?
וכן מה זה מקרר sbs?
אודה לתשובתך
זה נראה כמו קיר 10 ס"מ שניתן להוריד.
לוותר על מייבש כלים מעל הכיור החלבי לטובת משטחי עבודה תקינים.
כוונתי למקרר עם דלתות צרות שלא יחסמו את המטבח.

דרך אגב..
הייתי מאריך את המטבח בעוד 30 ס"מ, זה ייתן המון.
דלפק האכילה יגלוש על החלון/דלת, ואם תבדלי אותו מהמטבח בצבע/בצורה ותרחיקי אותו מעט מהחלון, זה ייצא יפה

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נראה כמו קיר 10 ס"מ שניתן להוריד.
לוותר על מייבש כלים מעל הכיור החלבי לטובת משטחי עבודה תקינים.
כוונתי למקרר עם דלתות צרות שלא יחסמו את המטבח.

דרך אגב..
הייתי מאריך את המטבח בעוד 30 ס"מ, זה ייתן המון.
דלפק האכילה יגלוש על החלון/דלת, ואם תבדלי אותו מהמטבח בצבע/בצורה ותרחיקי אותו מעט מהחלון, זה ייצא יפה
לא הצלחתי להבין לאן להאריך את המטבח? ואיך להבדיל ולהרחיק את הדלפק מהחלון?

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
1664438127719.png

היי, אשמח לשמוע חוו"ד על התכנית הזו. ללקוחה הכי חשוב שלא יגנוב לה מהסלון (שנמצא מימין) אז קיצרתי קצת את האי והוספתי מקום ישיבה מהצד. וכן מייבש כלים ממש חשוב לה (וגם לי) אז חשבתי על רעיון של ארון/קלאפה עם פתיחה מהצד כמו בשרטוט.
מה אומרים על הרעיון? האם זה יהיה לה נוח? וכן איזה סוג פתיחה הכי טוב למקרה הזה? קלאפה? הזזה?

תודה רבה לכל המשיבים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה