חומרה ייעוץ בקניית מסך חליפי למחשב נייד

Yisrael

משתמש פעיל
שלום,
מעוניין לקנות מסך למחשב נייד שנשבר,
יש כמה אופציות באמזון וכיו"ב, השאלה היא איך אני יודע מה איכות המוצר ואיך אפשר לוודא שהוא יגיע שלם,
האם יש למישהו מהטכנאים פה ספק מאמזון וכיו"ב שאפשר לסמוך עליו?

תודה

Yisrael

משתמש פעיל
יש לכתוב מה המטרות לשימוש במסך?
תקציב, סוג מסך מבוקש, גודל רצוי.
תודה על התגובה
מדובר על מחשב ASUS UX370U שהתנפץ לו המסך מנפילה
יש באתרים מסכים ייעודיים למחשב הזה, השאלה שלי היא אם מישהו מכיר מניסיון אם כדאי להזמין מחו"ל ואולי ממי
ואיך אפשר למנוע את חשש השבירה במשלוח

אני בעקרון טכנאי מחשבים. התחום שלי הוא יותר טיפול בתקלות בעיקר תוכנתיות וגם חומרה.
מהידע שיש לי בעקרון עדיף שיהיה מסך מקורי של החברה. ולכאורה באם מדובר בחברה מקצועית הם ישלחו את המסך בצורה מקצועית שלא יישבר המסך. מה שכן צריך להזהר שייתקין את המסך אדם הבקי בתחום כי בקלות אפשר לגרום לניפוץ במסך באם לא יודעים להתקין את המסך בצורה בטוחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה