ייעוץ - ארון ספרים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

קולמוס

משתמש חדש
בירושלים - איפה מומלץ? מחפשים לא יקר - לא עבודת נגר וכד' (גרים בשכירות) אבל איכותי כדי לא לזרוק כסף לפח. וכמובן עם אבא.
תזכו למצוות

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מאד אוהבת את "רהיטי הלפרין", גשי לשם יש את יעל מנהלת החנות אישה פצצה!!!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אניי עשיתי את עיסקת חיי קניתי ארון איטלקי בן 30 מדהים וחזק ב800 שקל וגם שתהיה לי דירה משלי לא אחליף אותו באחר שווה לנסות יד שניה אפשר להגיע לדברים מצוינים

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sara100;361844:
אני מאד אוהבת את "רהיטי הלפרין", גשי לשם יש את יעל מנהלת החנות אישה פצצה!!!
מנהלת החנות אישה פצצה - הרהיטים...........;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה