ייאוש טוטלי!!!! מחפשת אדריכל\ית לנגרות!!!

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
בס''ד

אחרי אין ספור מפחי נפש,
אני זקוקה לאדריכל\ית שההתמחות היא בתוכניות לנגר!!! לחדרים!!!!
זקוקה תכנון פנים אלוף!!! ניצול שטח!!!!!
בבקשה!!!
רק מי שכבר בתחום!!! מכיר!!! ויודע!!!!

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תשמרי לנו קצת סימני קריאה...... גמרת הכל ;):)

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני מפרטת מה אני רוצה כדי לחסוך פניות לא רלוונטיות:
1. מעצב\ת פנים שעבד כבר לפחות כמה וכמה פעמים עם תכנון לנגר!!!
(סליחה שאני גומרת את הסימני קריאה... אעלה את הסיפור המלא בהמשך...)
2. מדובר בחדר שינה להורים ובחדר ילדים.
חדר שינה: 3.83*2.67
חדר ילדים: 3.47*2.6

חדר שינה: ממ"ד, נדרש בעיקר תכנון פנים לארון לפי רשימת פריטים אישית, משום שהמיטות יכולות לעמוד רק על קיר אחד.
וכן קטע עיצובי כלשהווא.

חדר ילדים הוא חדר קטן- יש לי סקיצה רעיונית שאני אוהבת, וצריך להכנס לרזולוציה והיתכנות, הוא צריך לכלול מיטות, ארונות, אכסון ומידוף לספרים ולמשחקי קופסא.

זה ההתחלה...
ההמשך יבוא אחרי הכניסה לדירה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה