התייעצות יחסי שכנים - כל כך מורכב....

eli001

משתמש צעיר
מזכיר לי סיפור טרי מהשבוע...
עשינו קניה רצינית בסופר רחוק. (נסיעה פלוס מהבית)
השעה הייתה מאוחרת ותזכרו אותנו שתיכף אי אפשר להעביר מוצרי אלכוהול בקופה,
השארתי את הדברים בצד (לא בתור בכוונה) ורצתי לקופה הראשית להעביר את המוצר הספציפי הזה.
כשחזרתי כעבור רבע שעה מסתבר שמישהו רצה ללמד אותי לקח ועבר עם העגלה שלו וסחב את השקיות שלנו...
אם אתאר מה שעברנו שם...פשוט הזיה.
בקטנה...
מוצרים שהתפוצצו ונשפכו, משחקים שקנינו לפני כן בחנות ליד הכל היה מפוזר שם ומה שנשאר בשקית התלכלך,
שלא לדבר על דברים שבכלל לא מצאנו עד לרגע זה...
אבל מה הבנ''א מצידו ''לימד אותי לקח'' והמשיך בדרכו.
ואנחנו חזרנו הביתה בפחי נפש ובגדים מלוכלכים.
לא תמיד אנחנו באמת לוקחים בחשבון את המחיר של ה''לקח'' שאנחנו טורחים ללמד את השני.
אם ניכנס קצת לפרופורציות מסתמא חצי מהמוטיבציה תרד.
הסתכלות מאוד סובייקטיבית למרות כל הצדקנות מסביב.

לא הייתי שם, אבל תנסו לחשוב מה עוד קרה מזה שהנחתם את המוצרים 'בצד'... ואיזה אנשים היו צריכים לעבור [אולי גם כדי להספיק את האלכוהול..] והדברים ש'בצד' חסמו אותם..
מזכיר לי אנשים שמגיעים לשטיבל לפני השקיעה... ומניחים את הרכב 'בצד' ... כן, אפשר לעבור.. אבל מה לעשות שזה על הנתיב וזה מאט את כל התנועה, כן , זה רק רבע שעה, אבל יש פה עוד המון אנשים שבגלל הלחץ שלך כי הזמן של האלכוהול/ תפילה הולך לעבור.. לא סתם אמרו גזל דרבים אינו ניתן להשבה...

זה שאתם יודעים להבליג על זה לא מחייב שזה התעצומות נפש שלכם שיותר גדולות אלא פשוט שזה מפריע לכם פחות לכן אתם מוכנים למחול. ישנם אנשים שמפריע להם יותר מכם אולי גם הרבהה יותר שלקחו להם תחניה / בנו להם מול הפנים, וכו' והם לא מוכנים להבליג / הבליגו מספיק.., כרגע זו זכותם לדרוש!!

מאוד קל להגיד לאנשים אחרים לוותר בלי להכיר את הסיטואציה לעומק ובלי להכיר את הקושי שלו אישית עם הסיטואציה.

עורכת קליפים

משתמש פעיל
לא קראתי הכל עד הסוף אבל זה מפריע לכם להיכנס לתוך הבניין?
אם זה רק בעיה אסטטית וכבר ניסיתם הכל אז הדבר הבא שתנסו הוא להרגע ולהתעלם, להתרגל שככה הבניין וזהו,
אין מה לעשות ומותר גם לכם להתיישר לפי השכן לא כולם חייבים להתיישר לפיכם.

ח.ג.ג'.

משתמש פעיל
נראה שפניה לבעל הבית היא הצעד המתבקש.
אמנם כתבת שאתם לא רוצים לפגוע בדיירים, אבל כל השיטות האחרות שהוצעו כאן יפגעו בהם לא פחות.
ארבע שנים זה זמן מספיק בשביל צעד לא כל כך דרסטי כמו פניה לבעל הבית.

במבי חדש

משתמש חדש
אגב, שכנים...
חברה מהעבודה סיפרה לי שיש לבעלה ולשני הבנים אופנועים
ושתי שכנות ממש מטרידות אותם ומבקשות כל הזמן שיחנו ליד הכביש יותר רחוק מהבניין
(יש שדרה כזו ליד הבית שלהם והם חונים ממש קרוב לבית, ויש מספיק מקום לעבור בנוחות גם עם עגלה של שלישייה)
אבל זה מפריע להן "כי זה מקלקל להם את השידוכים שיש ליד הבניין אופנועים".
וטענה נוספת שהגיעה בנושא "זה לא אסטטי שיש ליד הבניין אופנועים"
כאילו אופנוע זה אשפה או מפגע תברואתי....או איזה חפץ פריצות..
היא אמרה שהבעיה זה שדוכים?? או שהם המציאו
לי מפריע הרעש הנוראי של אופנוע נכנס לתוך החלון בכל שעות היממה והילדים שלי ממש נבהלים ,

MP3+

משתמש פעיל
לי מפריע הרעש הנוראי של אופנוע נכנס לתוך החלון בכל שעות היממה והילדים שלי ממש נבהלים ,
כנראה המציאו.
או שיש לה ילדים שבאמת מתאים להם אופנוע וע"ז החשש.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
יש לה ילדים בשידוכים ויש לה גם ילדים נשואים...

צודקת לגבי הרעש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה