דרוש מידע יחידה לזו"צ באזורי צפון ירושלים

תמר ה.

משתמש מקצוען
זוג צעיר ומתוק מחפש יחידה עדיפות לחדשה, נקיה מאד, נעימה למגורים ומרחיבת לב, מרוהטת, מאוררת ועם אנרגיות טובות :)
פניות מיידית.
באזורי רמת אשכול, מעלות דפנה, גבעת המבתר, רמת שלמה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
כדאי לחפש בעלונים השכונתיים
רמת שלמה- עלון השכונה
רצת אשכול והסביבה- קול אשכול
קחו בחשבון שההבדלים במחירים בין השכונות שרשמתם יכולים להיות 200%

תמר ה.

משתמש מקצוען
תודה, ולו בשביל ההקפצה. בטח מחפשים.
ומחפשים גם כאן :)
הרבה ישועות צמחו מכאן

צבי2

משתמש פעיל
בהשוואה לכלל המקומות שהוזכרו- למה לא רמות?

הדס99

משתמש מקצוען
זוג צעיר ומתוק מחפש יחידה עדיפות לחדשה, נקיה מאד, נעימה למגורים ומרחיבת לב, מרוהטת, מאוררת ועם אנרגיות טובות :)
פניות מיידית.
באזורי רמת אשכול, מעלות דפנה, גבעת המבתר, רמת שלמה
שמעתי על יחידה חדשה ועם נוף, יש לך אפשרות לרשום לי באישי? (אין לי קשר לזה אבל לא רוצה לרשום פרטים של מישהו בפורום ציבורי)

תמר ה.

משתמש מקצוען
שמעתי על יחידה חדשה ועם נוף, יש לך אפשרות לרשום לי באישי? (אין לי קשר לזה אבל לא רוצה לרשום פרטים של מישהו בפורום ציבורי)
תודה, גם לי אין פרמיום אבל אכתוב כתובת מייל:
TAMAR7677 בגימייל
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה