יונגרעליך 2!!

איזה אלבום היה יותר איכותי ויפה???

• סה"כ מצביעים
    153

אלי פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לגבי הסקר איזה אלבום יותר יפה
זה נראה לי מוקדם מדי להסיק מסקנות
צריך לשמוע הרבה פעמים ושיעבור פרק זמן בשביל לעכל

ולעצם הדיסק אכן דיסק משובח שהיה שווה לחכות
השירים שהכי אהבתי:
לעשות רצונך
בצאת ישראל
כל מקדש
ציצית
אשריכם
באלד
מה יותר ומה פחות זה כבר יותר מורכב
יש לי עדיפות לאשריכם של משולם גרינברגר שמהפעם הראשונה ששמעתי מאוד התלהבתי
אני גם חושב ככה
וגם לאלבום הראשון לקח לי זמן לקלוט מה זה,ואחרי ששמעתי אותו לפחות כמה פעמים התלהבתי ממש.
לכן לדעתי כאלה סקרים מוקדם מדי להביא בהם דעה.

• תודה
Reactions: swi

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מותר/אסור.....
יש מושג נדמה לי מהרמב"ן שכותב "נבל ברשות התורה", נכון, יש דברים שמותר, אבל בן אדם הלך והשקיע את אונו הונו ומרצו, ואח"כ....
אז תחשבו לבד האם זה מוסרי...

פישל לוי

משתמש מקצוען
יש גם בגרינטק. 35 שקל בלבד להורדת האלבום.
ישר כח על הקישור
קניתי
באמת בכזה מחיר - לא שוה לגזול
השאלה שלי, ירד לי קובץ של כ-60 מ"ב, זה לא קטן מדאי, זה מספיק איכותי?

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
ישר כח על הקישור
קניתי
באמת בכזה מחיר - לא שוה לגזול
גם אני קניתי עכשיו
לא משתלם בכזה סכום לגזול
כל הכבוד!
באמת נראה מוזר.. הדיסק הקודם שלהם שקל כ 118MB (עשרה שירים)
דרך אגב האלבום יורד גם עם קובץ PDF של עטיפת האלבום?

(באם לא, יש כאן קובץ PDF של האלבום. קרדיט העלאה ל @עקיבא60 )

נערך לאחרונה ב:

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
התכתבתי עכשיו (00:40 !) עם נציג של גרינטק וזו תשובתו:
bandicam 2020-02-21 00-39-10-293 - עותק.jpgbandicam 2020-02-21 00-39-59-827 - עותק.jpg

נערך לאחרונה ב:

תעסוקתי

משתמש צעיר
לדוברי ה"איידיש" שבינינו-
אפשר לעלות תרגום של השיר המרגש "באלד-באלד"
בתודה מראש.
צפה בקובץ המצורף 610026כבררק
כבר כבר הוא מגיע יהודים מחכים יום יום למשיח ומתי הא מגיע רק אמה יכולה להרגיש את הכאב של בנה וגם רק האבה של האמה יכולה לומר עכשיו יהיה לך טוב לסבול ת זה ככה תקצת דקירה קטנה אם מחט אתה צריך את זה ככה יהיה לך יותר טוב וכמו אמא שלא משאירה אותם לסבול טיפה יותר ממה שהם צריכים עז אותו דבר השם מסתכל עלינו ולא נותן לנו ליפול ואומר לנו שברגע שתהיו מוכנים עז אני פה פה מתחיל השיר מכל הצדדים רצים יש מלחמה פצצות כבדות נופלות לבד אני מחכה לאמי שאני כל כך אוהב אמא היתה צריכה לברוח מהבית בגלל הצרות הרצפה קרה מאד כל כך הרבה יהודים עזבו את בתיהם בשקט אני שואל איפה אמי שאני כה אוהב אני כבר רוצה לחזור לביתי אני כל כך מגעגע אני רעב וקר לי על רגלי אני מתרומם אם עיני רטובית אני מסתכל למעלה אוי אוי אמה את הבטחת שאת כבר לוקחת אותנו מהקור הביתה יהודי מבוגר אומר לי את לא צריכה לדאוג הוא בטח תבוא לקחת אותח היום או מחר כי כשאמא אומרת כבר עז כבר זה באמת כבר הוא יודעת מה שטוב לך הוא תבוא בדיוק בשעה הנכונה כבר כבר הוא מגיע כבר כבר הוא כבר כבר פה יותר מהר ממה שאת חושבת כבר כבר אני מגיע כבר כבר אני כבר כבר פה ואנחנו מאמינים שכבר היום מהיום כבר לא בוכים ולא צועקים מנגבים את הדמעות כבר לא שומעים צרות ויודעים שכמו האמא האובת אני גם תכף מקימה בית שתאיר בגלות שלנו כל כך קר וקפוא אבל אמנו אף פעם לא השאירה אותנו לבד אהבתי אתכם אהבתי ולא אעזוב את עמי אפילו בלילה הכי שחור הסבים שלנו עברו את מלחמת העולם וחמתם היחידה היתה שמשיח כבר מגיע אנחנו מוחבאים כבר אלפי שנים אוי רבונו של עולם מה נהיה אם הבטחתחה הבטחתה לנו שכבר כבר כן כבר ילד שלי אני מתגעגע אני כבר מגיע אליכם עכשיו זה ממש קורה כבר כבר אני מגיע כבר כבר אני כבר כבר פה יותר מהר מי מה שאתה חושב כבר כבר אני מגיע כבר כבר אני כבר כבר פה ואנו מאמינים שכבר היום

תעסוקתי

משתמש צעיר
מותר/אסור.....
יש מושג נדמה לי מהרמב"ן שכותב "נבל ברשות התורה", נכון, יש דברים שמותר, אבל בן אדם הלך והשקיע את אונו הונו ומרצו, ואח"כ....
אז תחשבו לבד האם זה מוסרי...
מאיפה אמור להיות לבחור ישיבה 60 שח כדי לקנות דיסק אבל אני מסכים שדיסק כמו יונגערליך או הדיסק החדש של ליפא באמת לא יפה להעתיק כי זה דיסק שכל אחד שומע כמה פעמים אבל ישנם דיסקים כמו פיני אינהורן ואלי הרצליך שאתה אפילו לא שומע את כל השירים אתה פשוט מעביר שירים על כזה דיסק לא צריך לשלם

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה רבה לך וסתם ככה מאיפה את מקבלת את כל הדסקים החדשים כי ציצו הפסיקו לשלוח דסקים חדשים
עדין לא הבנתם שכאן לא מדברים אפילו לא בפירוש על גזילה! אבל אני דן אותכם לכף זכות שאתם חדשים כאן!!!!

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה לקנות את הדיסק בפיזי ובינתיים לא הגיע לחנויות. (בארץ).
או להגיד איפה יש בארץ?
(חבל לי לבזבז 35 +60 )

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

david145

משתמש מקצוען
יצא לאור קליפ מקצועי:

מוישי שווארץ וילד הפלא יענקי גרין - לעשות רצונך

ביצוע במקור: מתוך 'יונגערליך 2'

חכם אחד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לגבי הגודל של הדיסק, נראה לי הסיבה לכך מפני שהאורך הכולל של כל השירים יחד הוא יותר קצר מהסטנדרט.
רוב השירים הם 4 ומשהו דקות בלבד

mirsch

משתמש מקצוען
בית הדין! רעם הכרוז.
נעמדתי בפחד וחלחלה, כשנכנסו לאולם בית הדין שלושה ישישים עם פנים מאירות וחודרות.
המשפט החל, הסנגור הקריא רשימה של מצוות ומעשים טובים:
היא פירנסה את המשפחה כך בעלה יכל ללמוד - יש לה חלק בכל לימוד שלו, מאות אלפי מלאכים צחורים התייצבו לימיני,
היא נשאה ונתנה באמונה, היא ציפתה לישועה, כשעל כל כמה מילים מהסנגור מופיעים עוד ועוד מלאכים צחורים לידי,
ואז הגיע תורו של הקטגור, היא הייתה צעירה ממש, לא הספיקה הרבה, אבל היא השתמשה באינטרנט!
האמנם? הקשו הדיינים.
כן, עניתי. לצורכי פרנסה נצרכתי לשימוש באינטרנט שאלתי את רבותי וקיבלתי את אישורם,
זאת ועוד, אמרתי ברעד, השתמשתי רק בסינון האינטרנט הכי טוב ונקי שיש.
הם עיינו במה שהיה מונח לפניהם על השולחן ואמרו: אמת הדבר.
פני הקטגור חפו, והוא החל לדפדף ברשימת הדפים שבידו, הנה, אמר, רשום לי שפעם אחת היא ביקשה ממישהו שישלח לה במייל דיסק שזה עתה יצא לאור - גניבה!
הדיינים הביטו עלי בצער, ודנו בינם לבין עצמם, לאחר זמן מה, החל הדיין האמצעי לקרוא את פסק הדין:
נשמה זו ראויה הייתה להכנס לגן עדן, אלא שעוון גניבה בידה, וכאן בעולם האמת לא ניתן לשלם על כך גם לא בגיהנום.
הלכך תרד נשמה זו שוב לעולם השקר, תשלם את חובה לנגנב, ואו אז תחזור לכאן ותקבל את מלוא שכרה כראוי לה!
--------
לא יודעת מה חושבים אלו ששלחו או קיבלו את הדיסק בגזל וגניבה, הרי יש דין ויש דיין!
אני יודעת דבר אחד, שאני לא מוכנה לחזור לעולם הזה, בגלל 35 שקל!!!
------
לא תוכלו לומר לא ידענו, לא הבנו, וכיו"ב.
מצו"ב הקישור לתשלום עבור האלבום, כן, גם מי שכבר קיבל בגניבה בעולם הזה עדיין אפשר לשלם.

אלי פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לדוברי האידיש ,ניתן לשמוע ראיון מדהים עם המפיק והמעבד נפתלי משה שניצלער על יונגערליך 2
ב"קול מבשר" 072333111-8-0 , פשוט מרתק . שמעו ותחי נפשכם.
וסתם דרך אגב,די לאחרונה התחלתי להאזין לקול מבשר,ואחרי שמקשיבים לקול מבשר שהוא קו אמריקאי חסידי,אתה קולט כמה התקשורת החרדית פה בארץ,צבועה בצבע מאד מסויים לא רק באקטואליה אלא גם בקטע המוזיקלי ולא שלא ידעתי את זה קודם,אבל כשאתה שומע משהו חדש אתה פתאום קולט כמה חסר גיוון פה בארץ:(:(.
וסליחה שגלשתי לנושא אחר ... מעניין לעניין באותו עניין ;););)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה