דרוש מידע יום שוק באשדוד - מישהו מכיר?

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בהמשך הנושא על שוק
גם בצפת יש שוק
אבל זה רק ביום רביעי
משהו הסביר לי למה זה דווקא ביום רביעי
כי יש עניין שבכל יום יהיה את האות ש
בימים של כל השבוע יש את האות ש
ראשון שני שלישי חמישי שישי שבת
אבל ביום רביעי אין את האות ש במילה
אז השוק מתקיים ברביעי
ואז יוצא שיש את האות ש בכל השבוע

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בהמשך הנושא על שוק
גם בצפת יש שוק
אבל זה רק ביום רביעי
משהו הסביר לי למה זה דווקא ביום רביעי
כי יש עניין שבכל יום יהיה את האות ש
בימים של כל השבוע יש את האות ש
ראשון שני שלישי חמישי שישי שבת
אבל ביום רביעי אין את האות ש במילה
אז השוק מתקיים ברביעי
ואז יוצא שיש את האות ש בכל השבוע
כנל גם על אשדוד
שהשוק שם ביום רביעי
ובאשדוד יש גם ש

s.y

משתמש מקצוען
שווה לנסע
תמיד חוזרים עם דברים
והמחיר זול משמעותית ברוב הדברים

שירושבח

משתמש פעיל
בימי רביעי בלבד?
השוק מתקיים מחר?
אם כן מתי פותחים
ובאיזה כתובת?
תודה

צ

משתמש פעיל
השוק באשדוד נמצא פעיל בימי רביעי, לפעמים עובר ליום שני, כדאי לברר במוקד 106, נמצא בחוף לידו, יש תחבורה ציבורית ביום השוק.
השוק נפתח על הבוקר (בערך ב8 בבוקר) מתחילים לסגור לקראת החושך או אם מתחיל גשם. לא כדאי להגיע מידי מאוחר כי רוב הדוכנים כבר מקופלים. (5 בערב כבר מאוחר) מצד שני, לקראת סוף היום המחירים עוד יותר יורדים.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
לקראת פסח מעוניינת להצטייד במוצרים זולים לבית (טקסטיל, קוסמטיקה, כלים שימושיים לבית, משחקים ותכשיטים)
שמעתי שיש יום שוק (יום רביעי) בחוף הים באשדוד, ושמאד זול ומגוון שם.
מישהו מכיר? ממליץ? סחורה שווה? (לא מעוניינת ביד 2)
שווה ממש.
יש מציאות נדירות.
כגון עודפים של חברת האיפור מאק שנמכרים במחירים מצחיקים - לא מוצרים משומשים או אריזות פגומות - אלא מוצרים חדשים לכל דבר בדיוק כמו בחנויות, פיג'מות של דלתא כנ"ל, מגבות ומצעים של ורדינון וכיתן, מוצרים לבית של גולף הום, ועוד המון מוצרים מרשתות ידועות שנמכרים בזיל הזול.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
השוק באשדוד נמצא פעיל בימי רביעי, לפעמים עובר ליום שני, כדאי לברר במוקד 106, נמצא בחוף לידו, יש תחבורה ציבורית ביום השוק.
השוק נפתח על הבוקר (בערך ב8 בבוקר) מתחילים לסגור לקראת החושך או אם מתחיל גשם. לא כדאי להגיע מידי מאוחר כי רוב הדוכנים כבר מקופלים. (5 בערב כבר מאוחר) מצד שני, לקראת סוף היום המחירים עוד יותר יורדים.
יש תחבורה לשם בכל ימות השבוע,
לא רק ביום השוק.

מיסיט

משתמש פעיל
למי שצריכה מכנסי בנים בכניסה ליד האוכל-מימין יש ב25 ש"ח כחול ושחור איכותי ליום חול.

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
זה לא השוק הנודד- שביום שישי מגיע לראש העין?
כן,
אבל לא כל הדוכנים משם, יש דוכנים נוספים
בכללי- שוק נחמד, המון דוכנים, המחירים לרוב לא מאוד זולים.
כשמגיעים בפעם הראשונה מתלהבים כי זה על חוף הים .אבל אני אישית מצאתי יותר דברים בשוק של ראש העין.
דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון:
אם מגיעים בקיץ, או אפילו ביום נעים בחורף- יש שם הרבה פריצות- בכל אופן השוק על חוף ים...

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
הייתי היום בשוק באשדוד ( עשיתם לי חשק להגיע לשם אחרי המון זמן שלא הייתי שם )
חייבת לומר שהופתעתי לטובה, יצאתי עם הרבה דברים במחירים ממש זולים.
אל תתפסו אותי במילה, אולי המחירים בגלל ערב חג, או שסתם נפלתי על יום מוצלח?!?
אין לדעת...

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
השוק פעיל ביום רביעי.אך כשיש חג ביום רביעי השוק ביום שני.
בחופש הגדול מומלץ לברר במוקד העירוני אם השוק פתוח כי לפעמים יש ברחבת השוק פסטיבלים או אירועים כלשהם ואז השוק לא פעיל

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
שווה ממש.
יש מציאות נדירות.
כגון עודפים של חברת האיפור מאק שנמכרים במחירים מצחיקים - לא מוצרים משומשים או אריזות פגומות - אלא מוצרים חדשים לכל דבר בדיוק כמו בחנויות, פיג'מות של דלתא כנ"ל, מגבות ומצעים של ורדינון וכיתן, מוצרים לבית של גולף הום, ועוד המון מוצרים מרשתות ידועות שנמכרים בזיל הזול.
כשקונים מותגים בשוק צריך לבדוק היטב אם הם מקוריים.
בדרך כלל מותגים שנמכרים בזול מאוד -מזוייפים.
קרה לי בעבר שקניתי נעלי מותג או תיק בשוק והם לא שרדו ...
אבל , אם זה נקנה במחיר מציאה אז אפשר לפרגן ולקנות לעיתים תכופות:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה