התייעצות יום נישואין ראשון + ילדה. יש מה לעשות?

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשוב ללמוד לשחרר
תתחילי מעכשיו

שימי אותה לכמה שעות אצל ההורים\בייביסיטר, אפשר לשאוב או לתת בקבוק פעם ב, זה לא הורס את ההנקה. יותר גרוע להשתעבד לזה.
ולכו לבלות.

רבקה 000

משתמש חדש
שבוע שעבר חגגנו שנה וחיפשתי מלא זמן מה לעשות לא רציתי להתחיל להכין שעות וכו ולהגיע אחרי הרבה עבודה על זה אלא משהו ביחד בקיצור ערב קודם ראיתי כאן המלצה פצצה jclay בירושלים ממש נהננו ולא ההינו צריכים את כל ערמת התוכניות שתכננתי לאחרי אז תודה למי שהמליצה ולכו תהנו בזה אגב בעלי אפילו נהנה יותר ממני למרות שזה יצירה וכו

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
תעשו מה שנוח לכם עם התינוקת או בלעדיה, תקנו טילון תלכו לפארק (או תצאו למרפסת) (או תבנו אוהל בסלון) אם כך נוח לכם תשבו ותדברו עד שתתחיל לצרוח, ותחזרו הביתה שמחים ומודים לה', ותחשבו עוד כמה שנים היא תהיה גדולה ותשמור על האחים שלה ותוכלו לצאת לכמה זמן שתרצו (ולתת פה עצות ולכתוב מה עשית בשנה הראשונה כשכבר הייתם עם תינוקת (צרחנית וחמודה).
לחברות את יכולה לספר שטסתם לחו"ל :ROFLMAO:

שמחה ד

משתמש רשום
היה לנו את אותו הדבר, יום נישואין ראשון עם תינוק. חשבנו לוותר על הכל בשניה האחרונה אמרנו יעלה, נעשה את זה.
נסענו לירושלים, היה לילד רגוע באוויר בחוץ נסענו ברכבת עד העירייה והלכנו עד הכותל ברגל דרך ממש יפה ונחמדה ולא ארוכה.
אח"כ לקחנו מונית להר חוצבים, יש שם מלא מסעדות, ישבנו לאכול ומשם אוטובוס הבייתה.
היה באמת טיול שאין בו הרבה אבל נהננו עד הגג! מוצלח מאד!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני דווקא לא ממליצה גורף להשאיר אותה עם בייביסיטר, תעשו מה שיהיה לך יותר רגוע וטוב.

אפשר לצאת לחורשה עם ארוחה ארוזה ותמונות מהשנה הראשונה מודפסות ולעצב אלבום
אפשר ללכת לכותל ולעיר דוד (את התינוקת צריך לקחת במנשא)
אפשר ללכת לים לשבת על החוף או לצאת לשיט
(אם אתם הולכים עם התינוקת ממליצה להימנע ממקומות רועשים מלאי תאורה וכו' כי זה רק יציק לה ויגרום לה להיות פחות רגועה)

shali

משתמש מקצוען
תינוקת צרחנית במיוחד, כך שאין כמעט זמן מיותר
(בקושי לפתוח את הנושא...)
יורד מהפרק גם מלון או יציאה בגלל ההנקות הבכיות וכו
יש לכם אולי רעיון יפה ומחבר שלא דורש הרבה זמן?
דוקא הייתי מציעה פחות ללכת על כל מיני משחקים מפוצצים
ומצטרפת לכל מי שכתבה חובה להוציא אותה מהבית
הייתי באותו מצב [אמנם לא יום נישואין ראשון]
ולא היה לי כח לעשות כלום לזה
פשוט הוצאנו את התינוק מהבית [וכן גם הוא ינק וכו']
עשינו ארוחה זוגית נחמדה בבית דברנו בשקט ללא בכיות ברקע
מתנות תמונות שהסתכלנו יחדיו
והרגשנו שהממלאנו כוחות מאד!!!

ד ג

משתמש חדש
אני גם הייתי באותו מצב,
קודם חשבתי לא לעשות כלום, אבל בנס קלטנו שאנחנו מאוד מאוד שמחים שברוך השם אנחנו עם התינוקת וכו'
אבל אנחנו לא אמורים להיות משועבדים לזה, ושצריך לדעת לשחרר
בסוף יצאנו לים, ישבנו על החוף, ונהנינו, אח"כ הלכנו למסעדה וטיילנו- היה מושלם!
הטיול לקח בערך 6 שעות, ולגבי ההנקה,
פשוט לקחתי איתי משאבה, שאבתי באמצע כ 10 דקות, ובזה הסתיים הסיפור.
לדעתי לצאת עם התינוקת זה לא לעניין, חייבים קצת שחרור!!!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קחי בחשבון גם את כמות הכח והאנרגיה שיש לך כרגע לפעילויות שונות ותבחרי יציאה שתהני בה בסיטואציה הנוכחית גם אם לפני ההריון/לידה היית נהנית יותר מדברים אחרים.

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני דווקא לא ממליצה גורף להשאיר אותה עם בייביסיטר, תעשו מה שיהיה לך יותר רגוע וטוב.
סוף סוף תגובה הגיונית :)
אני אישית פחות התחברתי לתגובות של "לצאת עם התינוקת זה לא לענין, וחייבים לשחרר וכו וכו"
כל אחד ואופיו,
לי אישית היה מאד קשה להשאיר את התינוקת שלי, וזה ב"ה לא מנע מאיתנו לצאת יחד בכלל!
יצאנו ובילינו לפחות 2-3 פעמים בשבוע בשנה וחצי הראשונות שלה, כולל מסלולי הליכה וכולל נופשים.
נהנינו כמשפחה וכזוג.
ברור לי שיש אנשים שפחות מתאים להם הענין,
אבל בכנות, ממליצה לנסות, מקסימום תראו שנחמד לבלות גם עם התינוקי שלכם :D

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סוף סוף תגובה הגיונית
אני אישית פחות התחברתי לתגובות של "לצאת עם התינוקת זה לא לענין, וחייבים לשחרר וכו וכו"
כל אחד ואופיו,
לי אישית היה מאד קשה להשאיר את התינוקת שלי, וזה ב"ה לא מנע מאיתנו לצאת יחד בכלל!
יצאנו ובילינו לפחות 2-3 פעמים בשבוע בשנה וחצי הראשונות שלה, כולל מסלולי הליכה וכולל נופשים.
נהנינו כמשפחה וכזוג.
ברור לי שיש אנשים שפחות מתאים להם הענין,
אבל בכנות, ממליצה לנסות, מקסימום תראו שנחמד לבלות גם עם התינוקי שלכם
ברור שאפשר כדאי ורצוי להנות ולבלות עם הבייבי
היא אמרה שמדובר בתינוקת צרחנית שלא ניתן לעשות איתה כלום
ולכן זאת היתה ההמלצה הגורפת להשאיר אותה לכמה שעות ולנקות ראש ביחד

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
את צודקת לגבי פותחת האשכול,
אבל היו פה כ"כ הרבה תגובות נחרצות וגורפות בענין, שלא היו קשורות בהכרח לאופי התינוקת, ועל זה הגבתי....
באמת חושבת שזה הרבה ענין של גישה :)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עם נסיון של תינוקים צרחנים במיוחד עדיין לא חושבת שזה גורף להשאיר אצל בייביסיטר
ונתתי דוגמאות למה אפשר לעשות עם תינוקות צרחנים במיוחד

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני עם נסיון של תינוקים צרחנים במיוחד עדיין לא חושבת שזה גורף להשאיר אצל בייביסיטר
ונתתי דוגמאות למה אפשר לעשות עם תינוקות צרחנים במיוחד
לפעמים אפשר
אבל לדעתי עם מדובר בתינוק צרחן במיוחד כן כדאי מדי פעם להשאיר אותו אצל ביביסיטר ולצאת לבד
זה חוויה אחרת לדבר בינכם בשקט מול הים עם ארטיק

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים אפשר
אבל לדעתי עם מדובר בתינוק צרחן במיוחד כן כדאי מדי פעם להשאיר אותו אצל ביביסיטר ולצאת לבד
זה חוויה אחרת לדבר בינכם בשקט מול הים עם ארטיק
אני נגד נחרצות ובעד קשיבות עצמית
אם לאמא יהיה יותר רגוע עם התינוק הצרחן איתה זה עדיף עשרת מונים מאשר להשאיר אצל סבתא/דודה/בייביסיטר ולצאת כשהאמא בכלל לא מצליחה להנות מהיציאה.
יום נישואין הוא לא ההזדמנות היחידה לצאת והיא תוכל ליזום יציאות בלי התינוק בהמשך כשיגדל או כשהיא תרגיש רגועה יותר להפקיד אותו או אפילו באיזה בוקר כשהוא יהיה אצל המטפלת, היא כמובן יכולה גם עכשיו אבל לתת את התחושה שהיא חייבת להשאיר את התינוק איפה שהוא ולצאת לבד כי עם התינוק הצרחן היא לא תוכל לעשות שום דבר נורמלי לכבוד היום נישואין זה בעיניי טעות.

תלתל הנודד

משתמש צעיר
גם אני מצטרף לשאלת הנושא!
לקחת את התינוק לסבתא-היא לא יכולה
לקחת לדודה-אנחנו נשואים הראשונים בבת
להביא בייביסיטר-הם לא מסתדרות איתה
לקחת את הילדים איתנו-לא אופציה... א"א להרגיש שחרור ולדבר ברוגע במיוחד שצריך לטפל בהם ולשים עליהם עין, מי ידבר בכלל על ללכת לים ולאכול ארטיק...

יותר מזה יש בעיה, אם עכשיו זה קשה מה יהיה כשהמשפחה תגדל? איך נוכל למצוא זמן לעצמנו?!

תזמינו אוכל טוב לבית ותאכלו בבית
אין קטע לקנות אוכל ולאכול בבית, חבל על הכסף. כל הכיף זה לאכול בחוץ ולהרגיש אווירה אחרת

תלתל הנודד

משתמש צעיר
אנחנו לאחרונה יצאנו לשעתיים ספא
ובעלת המקום שמרה לנו על התינוק בזמן הזה
היה פשוט מושלם
הספא בבית שמש
אם מתאים לכם תשלחי לי הודעה באישי ואני יתן לך פרטים
אין לי אפשרות להודעה פרטית
אשמח שתשלחי לי פרטים למייל yng73471

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה