יום הולדת 50

חני בצ

משתמש רשום
מקפיצה
מחפשת רעיונות בנושא של יובל לרב החובל או י"ם
רעיונות לתוכניות, עריכה, ועוד..
(אנחנו לקחנו את זה לנושא של אילו פינו מלא שירה כי"ם, אז אם יש רעיון גם בנושא הזה אני אשמח לשמוע...)

יעל לבל

משתמש חדש
אנחנו עשינו לפני שנה לאבא שלי סלוגן:
אני בן 30 עם 20 שנות נסיון הדפסנו את זה חולצה אחת בשביל אבא שלי ועל מדבקות ששמנו על החולצה בגב ועל השרוולים.

לאמא שלי יש ממש עוד כמה ימים והסלוגן:
יומולדת יובל לאמא שהיא מודל

• תודה
Reactions: SSR

יודי חמודי...!

משתמש פעיל
אנחנו חגגנו לאבא שלי וערכנו לו את עיתון המודיע עם כל המדורים עליו
ברכות מהילדים והנכדים
ודשי"ם וכתבות מכל האנשים שעובדים/עבדו איתו, מכרים וכדו'
יצא מרשים מאד!!

שרה עטיל

משתמש מקצוען
אפשר עוד רעיונות?
עוד שבוע יומולדת 50 לאמא.... ואין לנו טיפת רעיון :(

יודי חמודי...!

משתמש פעיל
לארגן שבת משפחתית באיזה שהוא ישוב - אנחנו עשינו בבית חלקיה והיה מושלם!
לערוך מצגת עם תמונות מהילדות וברכות מכל המשפחה והמכרים

רבק(אהההה)ה

משתמש רשום
אני צריכה רעיון ליומולדת של אמא שלי 67
אולי משהו שקשור לפרק סז בתהלים למנצח... שכתוב בצורת מנורה

רותוש ח

משתמש חדש
אנחנו חגגנו לאבא שלי וערכנו לו את עיתון המודיע עם כל המדורים עליו
ברכות מהילדים והנכדים
ודשי"ם וכתבות מכל האנשים שעובדים/עבדו איתו, מכרים וכדו'
יצא מרשים מאד!!
יש מצב לקבל אותו באישי לראות איך היה מעוצב רעיונית וכו?
יעזור לי כמויות!!!
תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה