יהודיות רחמניות בני רחמניות-----

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

stlevi

משתמש רשום
מה עושים עם בת שנתיים שמתעוררת כל לילה(!!!) ועושה בוקר למשך 3 שעות בערך.
היא הולכת לישון בערך ב19:00 שביעה ורחוצה, אוכלת בקבוק דיסה ולמרות זאת מתעוררת באיזור 9 למשך לפחות 3 שעות. (עכשיו למשל היא עדיין ערה....)
אני משאירה אותה כמובן במיטה, לא נותנת לה עוד דיסה למרות בכיותיה, ובכלליות לא מתיחסת אליה. (עד שמעירה את הגדולה שאיתה בחדר...) היא מצידה מדברת לעצמה, משחקת וכו'.
אני ממש מיואשת!!! :confused::confused::confused:
אולי אתן תהיינה השליחות הטובות???
הלואי!!!

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היא ישנה שינת צהריים? מתי? כמה זמן?
תתחילי לענות וננסה להמשיך...

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
שיטת שפר-יכולה מאוד לעזור,גם אם זה נשמע לך הזוי, לי היה בעייה דומה ועזר פלאים,
יש אפשרות גם ללכת לייעוץ על בעייה ספציפית גם אם לא למדת את השיטה...

stlevi

משתמש רשום
נכתב ע"י קורס;2443532:
אז זה באמת מוזר.
אולי היא סובלת מתולעים? בדקת את זה?

בדקתי. אין לה.
היא גם לא בוכה או משהו כזה.
פשוט ערה.

stlevi

משתמש רשום
נכתב ע"י מישהי אחת;2443534:
שיטת שפר-יכולה מאוד לעזור,גם אם זה נשמע לך הזוי, לי היה בעייה דומה ועזר פלאים,
יש אפשרות גם ללכת לייעוץ על בעייה ספציפית גם אם לא למדת את השיטה...

מה זה אומר שיטת שפר בגדול?
לתת לה לבכות ולא להתייחס? פחות או יותר זה מה שאני עושה...
שמעתי דברים לא כ"כ טובים על השיטה.
חוץ מזה אם אני לא יתייחס בכלל- היא תעיר את הגדולה ואז שמיייח...

מאפינס

משתמש מקצוען
היא לא צריכה שינה של שעתיים בבוקר
גם לי ילדה שנתיים שנמצאת בגן פרטי לא ישנה צהרים בכלל ואם נרדמת לחצי שעה הולכת לישון ב8 עד הבוקר.

stlevi

משתמש רשום
נכתב ע"י מאפינס;2443542:
היא לא צריכה שינה של שעתיים בבוקר
גם לי ילדה שנתיים שנמצאת בגן פרטי לא ישנה צהרים בכלל ואם נרדמת לחצי שעה הולכת לישון ב8 עד הבוקר.

אבל היא במשפחתון.
אין מצב לא להשכיב אותם.

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי היא פשוט גדלה?
בן השנתיים שלי לא יושן מהבוקר עד 8 בערב
אולי תנסי להשכיב אותה יותר מאוחר?

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי המניק;2443566:
תנסי לדחות את שעת ההשכבה ל8 / 8:30

גם אני חושבת כך.
עדיף להשכיב מלכתחילה יותר מאוחר, מאשר לגרום לה להתעורר ולעשות 'בוקר'...
בת השנתיים שלי הולכת לישון לא לפני 9.

לחיות

משתמש רשום
לתת לבכות ולא להתייחס זה לא דרך !!!

יש הרבה מה להרחיב ולהסביר, בגדול תינוק בראשית דרכו זקוק לביטחון מוחלט מצד הוריו ולהרגשה שיש מי שלוקח עליו ׳חסות׳ מלאה - ילד כזה יתפתח בריא גם רגשית וגם מנטלית ומי שירוויח מזה זה רק אנחנו כהורים שנקצור ברינה את כל מה שטרחנו והשקענו בסבלנות וגם בלי לראות תוצאות מיידיות.

ובשביל לחנך ילד וכדו׳ ישנם הרבה דרכים לעשות זאת אך ממש לא בכל דרך וצורה שבה הילד מאבד את ביטחונו בהוריו ולו לרגע תנו לתינוק/ת המתוק/ה שלכם את המקסימום להרגיש טוב ובטוח בעולם החדש.

נחת יהודי אמיתי לכל אם בישראל !!!

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מצטרפת למה שכבר כתבו, היא כנראה גדלה וזקוקה לקצת פחות שינה, תנסי לדחות קצת את שעת ההשכבה. (אבל חשוב לשים לב לא למשוך אותה מדי הרבה זמן, כיאם היא תהיה מדי עיפה היא לא תרדם בקלות ולא תישן טוב)

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אולי היא רעבה, דיסה לא נשמע לי מספק ילדה בת שנתיים

אנוכי

משתמש מקצוען
רק בנות השנתים שלי ישנות במעון מ12:00 עד 14:00 ואז בבית מ18:00 עד הבוקר????

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
היא פשוט מחשיבה את השעות מ6-9 לשנת הצהרים שלה, ואח"כ ברור שהיא מתעוררת, עירנית ומצפה לשחק. ואם כך, זה באמת לא לעניין לא להתייחס אליה. מה היא אשמה שהיא עירנית? בגלל זה לתת לה להשתעמם ללא יחס?

מה שאמרו פה זה באמת לאחר לה את שעת השינה.

נכון שיש ילדים שישנים כל היום, אבל אח"כ הם הופכים למבוגרים כאלו:eek:. מניסיון..
עדיף לך בחורה מלאת מרץ וערנית שתהפוך למבוגרת נמרצת שמספיקה את כל העולם בלי להתעייף..

גלידה

משתמש מקצוען
הבעיה של שינה במעון/משפחתון מוכרת מוכרת וכבר דשו בה רבות.......
הבת שלי בת שנה וחצי ישנה במשפחתון מ11 עד רבע לשתיים (כמעט שלש שעות) ואח"כ היא נרדמת בשבע לחצי שעה ומתעוררת לחיים בדיוק כמו הבת שלך,
וכמה שאני מבקשת מהמטפלת שתעזור לי בזה ושהילדה לא תישן כ"כ הרבה שעות, אני מדברת לקיר!

משכתבת

משתמש חדש
המטפלת של הבת שלי לא רוצה לשים אותה לישון כדי שלא יהיה לי קשה איתה בצהריים והיא תירדם לי בקלות.
לפעמים אני מסבירה לה שהיא לא צריכה להתחשב, כי עדיף לי שהילדה תישן טיפה ולא תהיה מסטולה..

וגיל שנתיים זה גיל שכבר לא צריכים לישון כזה הרבה בדרך כלל בשעות היום.

נעליים

משתמש מקצוען
יכול להיות באמת שהיא רעבה!, הבן שלי בן שנתיים+ התחיל לאכול עכשיו הרבה יותר ממה שהוא אכל עד עכשיו:rolleyes:
תנסי לתת לה עוד משהו לאכול, לתת לילד סתם לבכות זה ממש צער, לדעתי:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה