כללי יבוא pdf לאינדיזיין

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לצטט את ההודעה, לעשות צפייה, להעתיק את הקישור של ה'חץ'
viewpost.gif
הקטן
ואז לכתוב מה שרוצים.
בכל אופן, תודה

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שלי קצת יותר קל. אך עדיין מסורבל.

אני מסתכל על תאריך ההודעה הרצויה, ועל הניק, אז אני הולך לחפש אתכל ההודעות שנכתבו ע"י הנ"ל, ומגיע להודעה הרצויה, ועושה קישור.

תחליטו מהיותר קל - - -

המכנה המשותף ששניהם לא פשוטים, אבל גם לא פשוט להעלות תמונה לטובת החברים, או להציג פיתרונות לבעיות... אבל מה לא עושים לחברים בפרוג, אז הסברתי מקודם שבשבילי זה עשר שניות ולחברים זה דקה כפול 400 חברים.

אז לא שווה?!<O:p</O:p

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אצלי לא יוצאים מהעמוד, אז אצלי זה יותר משתלם

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
‫ונתנו, בגלל העצלות שלך היינו צריכים שעה נוספת...‬

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אביגדור, איך אתה מקטלג הכל כל כך טוב?
הלואי באינדזיין כזה אינדקס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה